خدمت به خانواده‌های معظم شهدا وظیفه همگانی است
تاریخ انتشار : يکشنبه ۳۰ تير ۱۳۹۸ ساعت ۱۴:۲۹
مدیرکل بنیاد شهرستان‌های تهران با تأکید بر اینکه خدمت به خانواده‌های معظم شهدا وظیفه‌ای همگانی است، عنوان کرد: خانواده شهدا چشم‌ و چراغ این ملت و الگویی برای تمامی نسل‌ها هستند که تکریم و پاسداشت زحمات آنان اهمیت زیادی دارد و باید اولویت مسئولان باشد.
خدمت به خانواده‌های معظم شهدا وظیفه همگانی است
 
به گزارش «ایثار»، عبدالله مرتضوی در قالب طرح سپاس در شهرستان ورامین با جانبازان ۷۰ درصد «علی یوسفی کارخانه»، «سید حسن کرمانی» و «اصغر خانی» و خانواده شهیدان «ابراهیم پشت مشهدی»، «عباس بور بور» و «مرتضی رحیمی» دیدار کرد.
مرتضوی در این دیدارها با بیان اینکه امنیت و اقتدار امروز ایران اسلامی را مرهون خون پاک شهدا هستیم، اظهار‌ داشت: حفظ انقلاب، امنیت و پیشرفت کشور از هر جهت حاصل خون شهدا و صبر و استقامت خانواده‌های آنان است.
وی ادامه داد: اگر امروز ایران اسلامی در عرصه داخلی، منطقه‌ای و بین‌المللی در اوج عزت و اقتدار قرار دارد و می‌درخشد، به برکت خون شهدا و صبر و ایثار جانبازان و ایثارگران است.
مدیرکل بنیاد شهرستان‌های تهران با تأکید بر اینکه خدمت به خانواده‌های معظم شهدا وظیفه همگانی است، عنوان کرد: خانواده شهدا چشم‌ و چراغ این ملت و الگویی برای تمامی نسل‌ها هستند که تکریم و پاسداشت زحمات آنان اهمیت زیادی دارد و باید اولویت مسئولان باشد.
انتهای پیام/
کد مطلب: 298022