​ایثارگران بزرگ‌ترین سرمایه‌های معنوی انقلاب هستند
تاریخ انتشار : يکشنبه ۳۰ تير ۱۳۹۸ ساعت ۱۳:۱۴
مدیرکل بنیاد استان در عیادت از ایثارگران بستری در بیمارستان آیت‌الله کاشانی شهرکرد گفت: خانواده‌های شهدا، ایثارگران و جانبازان، بزرگ‌ترین سرمایه‌های معنوی انقلاب و ملت هستند.
 
به گزارش ایثار واحد چهارمحال و بختیاری؛ به گزارش «ایثار» واحد چهارمحال و بختیاری:  مدیرکل بنیاد با همراهی معاون بهداشت و درمان بنیاد استان، رئیس بنیاد شهرستان شهرکرد و رئیس بنیاد شهرستان بن با ایثارگران بستری در بیمارستان آیت‌الله کاشانی شهرکرد دیدار و از آن‌ها عیادت کرد.

مدیرکل بنیاد در این دیدار ضمن آرزوی بهبودی برای این عزیزان گفت: امیدواریم در زیر سایه شهدا آن‌چنان حرکت کنیم که بتوانیم خدمت‌گزاری لایق برای ایثارگران باشیم.

 فریبرز نجفی عنوان کرد: شهدا مظهر عزت و افتخار جامعه اسلامی ما هستند و بر همه ما تکلیف است راه این عزیزان را در راستای حفظ و حراست از انقلاب و ارزش‌های آن ادامه دهیم.

نجفی خاطرنشان کرد: شهدا و جانبازان چشم و چراغ این مملکت بوده و ما در قبال خانواده‌های آن‌ها مکلف و مسئول هستیم.

وی خدمت به خانواده شهدا را اقدامی فرهنگی و ارزشمند خواند و افزود: خانواده‌های شهدا، ایثارگران و جانبازان، بزرگ‌ترین سرمایه‌های معنوی انقلاب و ملت هستند و یاد شهدا اشاعه ارزش‌های ایثار و پایداری در جامعه است و دلجویی و دیدار با آنان، ادای دین به ارزش‌های انقلاب است.
 
انتهای پیام/
کد مطلب: 298027