ایثارگری آزادگان در دوران دشوار اسارت بی‌نظیر بود
تاریخ انتشار : يکشنبه ۳۰ تير ۱۳۹۸ ساعت ۱۵:۱۱
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران مازندران با اشاره به اینکه آزادگان از صابرین محسوب می شوند، اظهار داشت: ایمان، اراده قوی، رشادت و ایثارگری آزادگان در عرصه 8 ساله دفاع مقدس و دوران دشوار اسارت، بی‌نظیر بود.
ایثارگری آزادگان در دوران دشوار اسارت بی‌نظیر بود
 
به گزارش «ایثار»، هدایت مظلومی یک شنبه 30 تیرماه در نشست هم اندیشی با نمایندگان موسسه پیام آزادگان که در دفتر معاونت فرهنگی و پژوهشی بنیاد استان برگزار شد با بیان اینکه آزادگان طلایه‌داران حفظ ارزش‌ها و دستاوردهای نظام هستند، گفت: آزادگان سرافراز مظهر عزت، آزادگی، شرافت و پیام آوران استقلال و آزادی هستند.
وی با اشاره به اینکه آزادگان از صابرین محسوب می‌شوند، اظهار داشت: ایمان، اراده قوی، رشادت و ایثارگری آزادگان در عرصه 8 ساله دفاع مقدس و دوران دشوار اسارت، بی‌نظیر بود.
مظلومی با بیان اینکه 26 مرداد فرصت مناسبی برای بازخوانی استقامت و پایداری آزادگان است، افزود: این عزیزان در مقابل تحمل شکنجه‌های طاقت فرسا و سخت رژیم بعث عراق، اوج دلیری و مقاومت را در تاریخ به نمایش گذاشتند.
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان مازندران بر اجرایی کردن برنامه‌های محوری سالروز ورود آزادگان به میهن اسلامی در شهرستانها، دیدار پررنگ مسئولان با آزادگان، تجلیل از سرو قامتان ایران اسلامی و تجلیل از آنان تأکید کرد.
گفتنی است، استان مازندران دارای 2 هزار و 356 آزاده سرافراز است.
انتهای پیام/
کد مطلب: 298029