انقلاب اسلامی حاصل خون شهیدان است
تاریخ انتشار : يکشنبه ۳۰ تير ۱۳۹۸ ساعت ۱۵:۲۴
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران تهران بزرگ با بیان این که انقلاب اسلامی حاصل خون شهیدان است گفت: انقلاب ایران نتیجه مجاهدت زنان و مردان این سرزمین و خون هزاران شهید در نیم قرن اخیر است.
انقلاب اسلامی حاصل خون شهیدان است
 
به گزارش «ایثار»، نادر نصیری امروز با همراهی میرودود شنوا رییس بنیاد شهید و امور ایثارگران منطقه 21 و 9 تهران، در منزل شهید «عباس حیدری» حضور یافت و با «زهرا کوه پر» مادر این شهید گرانقدر دیدار و از وی تجلیل کرد.
وی در این دیدار با بیان این که انقلاب اسلامی حاصل خون شهیدان است، گفت: انقلاب ایران نتیجه مجاهدت زنان و مردان این سرزمین و خون هزاران شهید در نیم قرن اخیر است و جوانان ما برای پیروزی و به ثمر نشستن آن از زندگی خود گذشتند.
مدیرکل بنیاد تهران بیان کرد: پدران و مادران و همسران شهدا با صبر و استقامت خود نهال نو پای این نظام را به درختی تنومند تبدیل کردند که ریشه در جان ملت ایران دارد و همیشه استوار خواهد ماند.
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران تهران بزرگ همچنین با «مسعود غفوری نژاد» جانباز 70 درصد دفاع مقدس که در 27 مردادماه سال 1365 در فاو مجروح و یک پای خود را از دست داده است دیدار و گفت و گو کرد.
وی در این دیدار با بیان اینکه وجود جانبازان و خانواده‌های شهدا برای نظام بسیار گرانبها و ارزشمند است، گفت: اگر ایمان، اعتقاد و عشق در وجود جانبازان نبود تحمل رنج ناشی از مجروحیت در سالیان متمادی بسیار سخت و غیر ممکن می‌شد.
نصیری افزود: همه افتخارات و پیروزی‌های ما در هشت سال جنگ تحمیلی و پس از آن، تا به امروز که توانسته ایم با قدرت در برابر تحریم های ظالمانه دشمن بایستیم بی شک حاصل فداکاری ایثارگران است.
انتهای پیام/
کد مطلب: 298043