شهدا، مروجان سیره مجاهدت و شهادت هستند
تاریخ انتشار : يکشنبه ۳۰ تير ۱۳۹۸ ساعت ۱۳:۵۱
فریبرز نجفی مدیرکل بنیاد استان در ملاقات با ایثارگران شهرستان لردگان گفت: جامعه ما به ایثار اجتماعی نیازمند است و این ایثار برگرفته از سیره فرهنگ شهادت و مجاهدت است که مبتکر این مکتب در عصر ما، حضرت امام (ره)، شهدا و ایثارگران بودند که در برابر زیاده‌خواهی دشمنان ایستادگی کردند.
 
به گزارش ایثار واحد چهارمحال و بختیاری؛ ر راستای تکریم و بزرگداشت جایگاه رفیع جامعه معزز ایثارگر، مدیرکل بنیاد استان با حضور در شهرستان لردگان با خانواده‌های معظم شهدا و ایثارگران دیدار و گفت‌وگو کرد.

 فریبرز نجفی مدیرکل بنیاد استان ضمن ادای احترام به مقام شامخ شهدای والامقام و قدردانی از همه مروجین فرهنگ ایثار و شهادت و تأکید بر لزوم ترویج و نشر این فرهنگ ارزشمند در جامعه، گفت: جامعه ما به ایثار اجتماعی نیازمند است و این ایثار برگرفته از سیره فرهنگ شهادت و مجاهدت است که مبتکر این مکتب در عصر ما، حضرت امام (ره)، شهدا و ایثارگران بودند که در برابر زیاده‌خواهی دشمنان ایستادگی کردند.

مدیرکل بنیاد استان با تأکید بر ضرورت حفظ شأن و منزلت ایثارگران و خانواده‌های معزز آن‌ها در جامعه، افزود: مقام مجاهدان در نزد خداوند بسیار رفیع و بلندمرتبه است بطوریکه دری در بهشت بنام باب المجاهدین وجود دارد که مجاهدان در روز قیامت از آن در وارد بهشت الهی می‌شوند.

نجفی در ادامه پس از بازدید از گلزار شهدای شهرستان لردگان با حضور در جلسه مشترک با پیمانکاران خاطرنشان کرد: خدمت‌رسانی به جامعه ایثارگری و تلاش بیشتر برای تکمیل و ساماندهی قبور مطهر شهدا، رفع مشکلات گلزارها که شامل نگهداری، آب‌رسانی، برق‌رسانی و ترمیم جاده‌های منتهی به گلزارها می‌شود، از اولویت و اهمیت ویژه‌ای در بین مسئولین، برخوردار است.
انتهای پیام/
کد مطلب: 298048