آزادگان در چنگال دشمن بعثی، عزت‌آفرین شدند
تاریخ انتشار : يکشنبه ۳۰ تير ۱۳۹۸ ساعت ۱۶:۰۳
مدیرکل بنیاد کرمانشاه با تأکید بر این نکته که ما نباید افتخارات خود را فراموش کنیم، اظهار داشت: آزادگان عزیز در چنگال دشمن بعثی عزت‌آفرین شدند و لذا تکریم از این عزیزان تکریم فرهنگ عزتمندی و نهادینه کردن فرهنگ ایثار و شهادت در جامعه است.
آزادگان در چنگال دشمن بعثی، عزت‌آفرین شدند
 
به گزارش «ایثار»، نشست کمیته ایثارگران استان کرمانشاه با هدف تدوین برنامه‌های 26 مرداد سالروز ورود آزادگان سرافراز به میهن اسلامی و حماسه آزادسازی شهر پاوه به ریاست حجت‌ الاسلام‌ والمسلمین هادی عسگری مدیرکل بنیاد استان کرمانشاه برگزار شد.
حجت‌ الاسلام عسگری در این مراسم با گرامی داشت 26 مرداد سالروز ورود آزادگان سرافراز به میهن اسلامی، اظهار داشت: استان کرمانشاه افتخار میزبانی نخستین گروه از آزادگان سرافراز و قدمگاه سفیران واقعی ایران اسلامی در اردوگاه‌های رژیم بعث عراق بود.
حجت‌ الاسلام عسگری گفت: روز 26 مرداد روز شادی، نشاط و شکوه است چراکه روز ورود مردان بزرگی به سرزمین دلاور‌خیز ایران است.
مدیرکل بنیاد کرمانشاه بیان کرد: آزادگان عزیز در سخت‌ترین شرایط در زندان‌های دشمن مقاومت و ایستادگی کردند و امروز به‌ عنوان الگوی صبر و ایثار، سندهای افتخارآمیزی برای نظام و کشور هستند.
وی با تأکید بر این نکته که ما نباید افتخارات خود را فراموش کنیم، اظهار داشت: آزادگان عزیز در چنگال دشمن بعثی عزت‌آفرین شدند و لذا تکریم از این عزیزان تکریم فرهنگ عزتمندی و نهادینه کردن فرهنگ ایثار و شهادت در جامعه است.
در ادامه خسرو شهیدی معاون فرهنگی و آموزشی بنیاد کرمانشاه نیز در سخنانی با گرامی داشت سالروز ورود آزادگان برنامه‌های اجرایی 26 مرداد در استان کرمانشاه را تشریح کرد.
معاون فرهنگی بنیاد کرمانشاه اظهار داشت: به همین مناسبت برنامه‌های متعددی در نظر گرفته‌شده که از آن جمله می‌توان به دیدار و سرکشی از آزادگان و خانواده‌های آنان در قالب «طرح سپاس»، برگزاری مراسم گرامی داشت عملیات آزادسازی شهر پاوه در سالروز 26 مرداد، سخنرانی پیام‌آوران ایثار پیش از خطبه‌های نماز جمعه در تمامی شهرستان‌های استان در روز جمعه 25 مرداد، انجام طرح پایش سلامت توسط حوزه بهداشت و درمان، برپایی مراسم جشن سالروز ورود آزادگان در سطح استان، برگزاری مسابقات فرهنگی و ورزشی به همین مناسبت، مصاحبه مدیرکل بنیاد با صداوسیمای مرکز کرمانشاه و رسانه‌ها در خصوص برنامه‌های اجرایی سالروز ورود آزادگان و انجام تبلیغات محیطی اشاره کرد.
انتهای پیام/
کد مطلب: 298063