خانواده‌های معظم شهدا و ایثارگران از ارکان اصلی انقلاب هستند
تاریخ انتشار : دوشنبه ۳۱ تير ۱۳۹۸ ساعت ۱۶:۵۳
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان البرز گفت: خانواده‌های معظم شهدا و ایثارگران از ارکان اصلی انقلاب هستند که باید نهایت تلاش خود را در جهت تکریم و رضایتمندی آنان به‌ کار گیریم.
به گزارش «ایثار»، سلیمان رستمیان صبح امروز 31 تیرماه در نشست هماهنگی میز خدمت اداره کل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان البرز که با حضور معاونان اداره کل و جمعی از روسای ادارات در محل دفتر مدیرکل برگزار شد، هدف از ایجاد میز خدمت را تکریم ارباب‌رجوع و رعایت حقوق شهروندی دانست و گفت: تکریم ارباب‌رجوع هدفی مهم و تاثیرگذار برای رضایتمندی جامعه‌ هدف است.
وی افزود: خانواده‌های معظم شهدا و ایثارگران از ارکان اصلی انقلاب هستند که باید نهایت تلاش خود را در جهت تکریم و رضایتمندی آنان به‌ کار گیریم.
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان البرز در ادامه با بیان اینکه میز خدمت یکی از دستاوردهای مناسب و پسندیده در راستای تکریم جامعه‌ هدف است، گفت: تکریم ارباب‌رجوع باید به‌موقع، مناسب و با بهره‌مندی از تمامی امکانات و اختیارات و در خور شأن ایثارگران باشد.
رستمیان تأکید کرد: میز خدمت در راستای ارائه‌ خدمات نوین ایجاد شده است و یکی از اهداف تحول اداری، ارتقا و حفظ کرامت مردم در نظام اداری است. عملکرد ما در میز خدمت باید شأن و شئون ایثارگران را به‌ عنوان صاحبان اصلی انقلاب حفظ کند.
انتهای پیام/
کد مطلب: 298224