مراسم اختتامیه بزرگ‌ترین مسابقه قرآنی استان البرز برگزار شد
تاریخ انتشار : دوشنبه ۳۱ تير ۱۳۹۸ ساعت ۱۵:۳۰
اختتامیه بزرگ‌ترین مسابقه قرآنی استان البرز «مشکات» در دهکده فرهنگی تفریحی ایثار با حضور مدیرعامل سازمان فرهنگی سیاحتی کوثر و بیش از ۵۰۰ نفر از قاریان، اساتید و سایر مسئولان استانی برگزار شد.
مراسم اختتامیه بزرگ‌ترین مسابقه قرآنی استان البرز برگزار شد
 
به گزارش «ایثار»، علی عباس کمری، مدیرعامل سازمان فرهنگی سیاحتی کوثر در این مراسم ضمن خوش‌آمد گویی گفت: از این‌که این مجموعه پذیرای این‌چنین مسابقات فرهنگی و شایسته‌ای است، خدا را شاکر هستیم و یقین داریم برکت این میزبانی نصیب مجموعه عظیم گروه هتل‌های کوثر خواهد شد.
حجت‌الاسلام مجتبی محمدی، امام‌جمعه شهر کوهسار نیز به‌عنوان متولی این رویداد هدف از برگزاری این مسابقات را ترویج فرهنگ دینی و قرآنی بین مردم دانست و از میزبانی دهکده فرهنگی تفریحی ایثار (دهکده آرامش) در برگزاری چنین مسابقه فرهنگی و معنوی تقدیر و تشکر کرد.
لازم به ذکر است شرکت‌کنندگان این دوره از مسابقات در بخش حفظ پنج جزء، حفظ ۱۰ جزء، حفظ ۲۰ جزء، حفظ کل قرآن و ترتیل ویژه گروه سنی کمتر از ۱۶ سال و گروه سنی بالای ۱۶ سال به مدت ۳ روز در سالن‌های شهید فهمیده و مجموعه شهید چمران دهکده آرامش به رقابت پرداختند و اساتید بین‌المللی قران کریم آقایان شهریار پرهیزگار، محمدحسین سبز علی، عباس امام‌جمعه، مهدی قره شیخ لو، امیر آقایی، مهدی عباسی و در بخش خواهران خانم‌ها ماندگار مهر، شیرازی، عزیزی، آقاجانی و جلالی داوری این مسابقات را بر عهده داشتند.
انتهای پیام/
 
 
 
کد مطلب: 298234