خدمت به جامعه ایثارگری اجر الهی را در پی دارد
تاریخ انتشار : سه شنبه ۱ مرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱۴:۲۳
مدیر کل بنیاد گلستان بیان کرد: خدمت به جامعه ایثارگری اجر الهی را در پی دارد و باید توجه داشته باشیم که همگی آحاد ملت وظیفه‌دارند قدردان ایثار و فداکاری این عزیزان باشند.
خدمت به جامعه ایثارگری اجر الهی را در پی دارد
 
به گزارش «ایثار»، اسرافیل وزیری در گفت‌وگو با سایت ایثار گلستان در حاشیه ملاقات عمومی با جامعه هدف بنیاد، تسریع روند حل مشکلات را بسیار مؤثر دانست و گفت: شنیدن خواسته‌های جامعه ایثارگری از وظایف مهم و اساسی کارکنان بنیاد است که موجب آشنایی بهتر با مشکلات و درخواست‌های آنان شده و در نهایت به رفع این مشکلات کمک شایانی خواهد کرد.
وی ادامه داد: خدمت به جامعه ایثارگری اجر الهی را در پی دارد و باید توجه داشته باشیم که همگی آحاد ملت وظیفه‌دارند قدردان ایثار و فداکاری این عزیزان باشند.
وی تصریح کرد: این عزیزان در تمامی عرصه‌ها و میدان‌های مبارزه همواره پابرجا در کنار آرمان‌های امام (ره) و اهداف نظام مقدس انقلاب اسلامی ایستاده‌اند.
وزیری با اشاره به اهمیت توسعه و ترویج فرهنگ ایثار و شهادت و لازمه آن در جامعه برای آشنایی هرچه بیشتر نسل جوان عنوان کرد: وظیفه ترویج فرهنگ ایثار و شهادت به عهده همه است و همه باید به فرهنگ ایثار، جهاد و مقاومت توجه ویژه‌ای داشته باشند.
وی با اشاره به از خود گذشتگی و ایثار جانبازان چه در زمان جنگ و در حال حاضر گفت: ما مدیون این عزیزان هستیم و باید تلاش کنیم با خدمت بیشتر و صادقانه پاسخگوی ایثارگری‌های این قشر معظم باشیم.
انتهای پیام/
کد مطلب: 298339