شهدا، میراث‌داران انقلاب اسلامی هستند
تاریخ انتشار : سه شنبه ۱ مرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱۵:۲۶
مدیرکل بنیاد ایلام با بیان اینکه شهدا، میراث‌داران انقلاب اسلامی هستند، گفت: تجلیل از خانواده معظم شهدا و بزرگداشت یاد و خاطره شهیدان به ویژه شهدای هسته‌ای، ضامن حفظ نظام و آرمان‌های والای انقلاب اسلامی است.
شهدا، میراث‌داران انقلاب اسلامی هستند
 
به گزارش «ایثار»، اسدالله تولیده در هشتمین سالگرد شهادت شهید «داریوش رضایی نژاد»، با اشاره به نقش فرهنگ ایثار و شهادت در پیشبرد اهداف و آرمان‌های نظام جمهوری اسلامی، گفت: ملت ایران با تکیه بر فرهنگ ایثار و شهادت در برابر تمامی فشارهای دشمنان خارجی و تحریم‌ها ایستادگی کرد و راه پیشرفت ایران اسلامی در حوزه مختلف علمی و صنعتی باز شد. ترور دانشمندان هسته‌ای کشور از جمله شهیدان رضایی نژاد، علیمحمدی، شهریاری و احمدی روشن، بیانگر تداوم راه شهدای انقلاب اسلامی و دفاع مقدس به شیوه دیگر است.
وی با بیان اینکه شهدای هسته‌ای، توسط منافقینی که ادعای دموکراسی و آزادی سر داده بودند به شهادت رسیدند، خاطرنشان کرد: هدف شهدای هسته‌ای سربلندی نظام جمهوری اسلامی و پیشرفت کشور بود و امروز ما بیشتر از گذشته نیازمند ادامه راه این شهدای گرانقدر هستیم.
مدیرکل بنیاد ایلام با اشاره به لزوم معرفی شهدا و ایثارگران به نسل جدید، تصریح کرد: شناساندن مفاخر و عناصر تاثیرگذار در جمهوری اسلامی تکلیفی مهم و ارزشمند است و داشته‌های فرهنگی و اعتقادی باید به بهترین شکل به نسل جوان و آحاد جامعه معرفی شوند.
وی با بیان اینکه شهدا، میراث‌داران انقلاب اسلامی هستند، گفت: تجلیل از خانواده معظم شهدا و بزرگداشت یاد و خاطره شهیدان به ویژه شهدای هسته‌ای، ضامن حفظ نظام و آرمان‌های والای انقلاب اسلامی است.
لازم به ذکر است شهید دکتر داریوش رضایی‌نژاد در صبح چهارشنبه 29 بهمن سال 1356 در شهرستان آبدانان در استان ایلام به دنیا آمد و در تاریخ اول مرداد 1390 توسط سرویس جاسوسی رژیم صهیونیستی (موساد) به فیض شهادت نائل آمد.
انتهای پیام/
کد مطلب: 298357