همزمان با فرارسیدن چهلمین گرامیداشت سالروز اقامه اولین نماز جمعه در کشور انجام شد
تاریخ انتشار : شنبه ۵ مرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱۴:۲۷
همزمان با فرارسیدن چهلمین گرامیداشت سالروز اقامه اولین نماز جمعه در کشور به امر حضرت امام خمینی (ره) مراسم نورانی گلباران مزار مطهر شهدای گمنام شهرستان فردوس برگزار شد.
 
به گزارش ایثار واحد خراسان جنوبی ؛ همزمان با فرارسیدن چهلمین گرامیداشت سالروز اقامه اولین نماز جمعه در کشور به امر حضرت امام خمینی (ره) مراسم نورانی گلباران مزار مطهر شهدای گمنام واقع در پارک ملت شهرستان فردوس به همت بنیاد شهید و امور ایثارگران و همکاری ستاد اقامه نماز جمعه این شهرستان برگزار شد.
این مراسم باشکوه با حضور خاندان معزز شاهد وایثارگر، مسئولین ادارات نهادها و اقشارمردم شهیدپرورشهرستان به منظور تجدید میثاق با شهدا و آرمانهای والای آنان انجام شد.
حجت الاسلام والمسلمین بابایی امام جمعه شهرستان فردوس در این مراسم ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهدا و امام شهدا و همچنین گرامیداشت سالروز اقامه اولین نماز جمعه در کشور به امر حضرت امام خمینی (ره)، گفت: گلباران و عطرافشانی مزار مطهر شهدا فرصتی مغتنم است برای ادای احترام به شهدایی که نقشی ارزشمند و ماندگار در استقرار و استمرار انقلاب اسلامی داشته اند، فلذا به روح پاک آنان درود می فرستیم و درخواست شفاعتمان را از آنان داریم.
قابل ذکر است بعد از ادای احترام به ساحت مقدس شهدا جلسه شورای اداری شهرستان در محل مصلی نماز جمعه برگزار شد.
کد مطلب: 298798