دوره آموزشی روانشناسی اعتیاد و مواد مخدر
تاریخ انتشار : يکشنبه ۶ مرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱۲:۲۲
در راستای برگزاری دوره‌های آموزشی مربوط به تقویم سال 98، دوره آموزشی روانشناسی اعتیاد و مواد مخدر برای کارکنان حوزه مددکاری و مشاوره، به صورت نیمه حضوری(وب) برگزار می‌گردد.
خاطرنشان می‌گردد:
 • محتوای آموزشی دوره، از طریق راهنمای فایل پیوست(لینک موجود در سامانه فراگیر) در قسمت "کلاس‌ها" و با انتخاب درس مورد نظر از تاریخ 98/5/6 لغایت 98/6/5 در دسترس می‌باشد.(دانلود فایل مذکور از طریق منابع آموزشی امکان پذیر خواهد بود)
 • برای ورود به سامانه یادگیری از مرورگر Google Chrome استفاده شود.
  آزمون‌ در شبکه داخلی بنیاد از طریق سامانه یادگیری الکترونیکی(لینک موجود در سامانه فراگیر) در محل کار فراگیران برگزار می‌گردد.
  تکمیل فرم ارزیابی دوره‌های آموزشی پیش از برگزاری آزمون در سامانه فراگیر الزامی می‌باشد. درغیر اینصورت در زمان برگزاری آزمون دسترسی به سوالات برای فراگیران امکان پذیر نمی‌باشد.
  راهنمای سامانه فراگیر و یادگیری به پیوست موجود است.
  فرصت برای شرکت در آزمون 5روز کاری تعریف شده است و در صورت مردودی در آزمون فراگیر می‌تواند در همین بازه مجدد در آزمون شرکت نماید.
  پس از پایان زمان تعیین شده شرکت درآزمون، برای غائبین و مردودی‌ها به هیچ عنوان آزمون مجدد برگزار نمی‌گردد، لذا اطلاع رسانی دقیق به ذینفعان جهت حضور در آزمون مزید امتنان است.
  درصورت وجود هرگونه سوال یا اشکال در استانها فقط با روسای محترم امور کارکنان استان مربوطه و در ستاد مرکزی مي‌توانيد با کارشناسان دوره، خانم‌ ذوقی و خانم الماسی 88854022-88854191 داخلی3 تماس حاصل نماييد.
 • زمانبندی اجرای دوره آموزشی
 • دریافت منابع آموزشی: یکشنبه 6 مرداد لغایت سه‌شنبه 5 شهریورماه.
  برگزاری کلاس وب کنفرانس در بازه زمانی فوق، متعاقباً اعلام می‌گردد.
  برگزاری آزمون: چهارشنبه 6 شهریور لغایت چهارشنبه 13شهریورماه.

  برای کسب اطلاعات بیشتر به نامه شماره 5009/98/75990 تاریخ 1398/05/06 مراجعه فرمایید.

 •  
کد مطلب: 298970