آزادگان بهترین الگوی مقاومت هستند
تاریخ انتشار : يکشنبه ۶ مرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱۴:۲۰
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران خراسان شمالی گفت: رنج‌ها و شکنجه‌های دوران اسارت نشان داد که فرزندان انقلاب اسطوره‌هایی بی‌بدیل و بهترین الگوی مقاومت هستند.
آزادگان بهترین الگوی مقاومت هستند
 
به گزارش ایثار واحد خراسان شمالی صبح امروز 6 مرداد 98 سید عابس حسینی مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران خراسان شمالی در جلسه ستاد بزرگداشت سالروز ورود آزادگان با حضور نمایندگان این عزیزان ضمن بررسی برنامه‌های پیشنهادی و اعلام حمایت همه‌جانبه در برگزاری مراسمات این روز بزرگ تأکید کرد: رنج‌ها و شکنجه‌های دوران اسارت نشان داد که فرزندان انقلاب اسطوره‌هایی بی‌بدیل و بهترین الگوی مقاومت هستند.
وی در ادامه افزود :آزادگان سفیران واقعی این انقلاب در دوران اسارت بودند و حال ما وظیفه‌داریم رشادت‌ها و فداکاری‌های این عزیزان را زنده نگه‌داشته و گامی در جهت ترویج فرهنگ ایثار و شهادت برداریم.
ایشان همچنین گفت : آزادگان، گنجینه‌های ارزشمندی هستند که در درون آن فرهنگ انسان‌ساز دوران اسارت نهفته است، ازاین‌رو 26مرداد سالروز ورود این عزیزان به آغوش ملت فرصتی مغتنم برای پرداختن به رشادت‌های آنان است، چراکه این عزیزان با رفتار و منش خود در دوران اسارت برای دنیا پیام مقاومت و ایستادگی حق در برابر باطل را مخابره کردند.
کد مطلب: 299001