​دیدار صمیمی با خانواده معظم شهدا چالدران
تاریخ انتشار : دوشنبه ۷ مرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱۱:۲۴
رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران بهمراه جمعی از کارکنان اداره پلدشت با خانواده شهدا گرانقدر(شهید غلامعلی نجفی، شهید چنگیز رجبی و شهید صفر داداشت زاده ) واقع در روستای مرزی تازه کند و امامقلی کندی و جانباز گرانقدر محمد کواکبی دیدار کردند.
​دیدار صمیمی با خانواده معظم شهدا چالدران
 
 
به گزارش ایثار آذربایجان غربی : یداله الفی در دیداربا  والدین شهیدان گرانقدر ضمن گراميداشت ياد و خاطره شهداي هشت سال دفاع مقدس گفت: خانواده های معظم شاهد و ایثارگر با تقدیم عزیزان خود در راه دفاع از اسلام و ارزش های اسلامی و آرمان های امام و انقلاب از جایگاه ویژه ای برخوردارند.

رئیس بنیاد شهید وامورایثارگران چالدران با بیان اینکه وظیفه همه مسئولین خدمت به خانواده های معظم شهدا است، اظهار کرد: همه ما ميهمانان خانواده شهدا هستيم و خود را بدهكار و مدیون خون شهدا مي‌دانيم.

وی افزود: پدران و مادارن شهدا با تقدیم فرزندان خود در راه نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران که همه سرمایه زندگیشان بود، درس ایثار و گذشت را به ما یاد دادند.

در پایان این دیدارها رئیس بنیاد شهید تصریح کرد : ترویج و گسترش فرهنگ ایثار و شهادت و پاسداشت رشادت های شهدا و ایثارگران و معرفی آنان به عنوان الگوهای درست و کامل به نسل جوان را جزو رسالت های بنیاد شهید دانست.

یادآور می شود شهیدا گرامی غلامعلی نجفی-چنگیز رجبی وصفرداداش زاده به ترتیب در سالهای 61و66و67 در منطقه عملیاتی فتح المبین،سرشاخان وسردشت به درجه رفیع شهادت نایل آمده اند.روحشان شاد ویادشان پررهرو باد.


کد مطلب: 299085