مقام شهادت اوج بندگی است
تاریخ انتشار : دوشنبه ۷ مرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱۲:۱۴
مدیرکل بنیاد استان در ملاقات با خانواده‌های معظم شهدا و ایثارگران گفت: مقام شهادت اوج بندگی است لذا عزت، امنیت و اقتدار امروز کشور در منطقه و جهان مدیون مجاهدت‌ها و رشادت‌های این عزیزان است.
 
به گزارش "ایثار" واحد چهارمحال و بختیاری؛ صبح امروز مدیرکل بنیاد استان به همراه معاونین ستادی با خانواده‌های شهدا و ایثارگران دیدار و گفت‌وگو کرد.
 
فریبرز نجفی مدیرکل بنیاد استان در این ملاقات گفت: مقام شهادت اوج بندگی است لذا عزت، امنیت و اقتدار امروز کشور در منطقه و جهان مدیون مجاهدت‌ها و رشادت‌های این عزیزان است.
 
وی افزود: دیدار با خانواده معظم شهدا، جانبازان و ایثارگران و تلاش برای رفع مشکلات آن‌ها از وظایف مهم بنیاد شهید و امور ایثارگران است و این دیدارها برای مسئولان روحیه‌بخش و موجب تلاش و فعالیت بیشتر می‌شود.
 
نجفی با اشاره به رشادت‌ها، جان‌فشانی‌ها و سلحشوری‌های رزمندگان دفاع مقدس، از شهدا و ایثارگران به‌عنوان اسطوره صبر، مقاومت، شجاعت، شهامت، شرافت و دلاوری یاد و تصریح کرد: عشق به شهدا، عشق به تمام خوبی‌هاست.
 
گفتنی است طی این ملاقات مدیرکل بنیاد با تعداد 55 نفر از ایثارگران استان دیدار و مسائل و مشکلات آن‌ها را بررسی و تصمیمات لازم در خصوص حل این مشکلات اتخاذ گردید.

انتهای پیام/
کد مطلب: 299100
 


 
 
سالروز آزادی خرمشهر: روز مقاومت، ایثار و پیروزی
 

حجت‌الاسلام والمسلمین سید محمدعلی شهیدی؛ نماینده ...