امسال ۶۰۰ دیدار از خانواده شهدای مراغه انجام شد
تاریخ انتشار : سه شنبه ۸ مرداد ۱۳۹۸ ساعت ۰۹:۳۱
مراغه - ایرنا - معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان مراغه گفت: از ابتدای سال تاکنون ۶۰۰ دیدار در قالب «طرح سپاس» و دیگر برنامه‌های فرهنگی از خانواده‌های معزم شهدا، ایثارگران و جانبازان انجام شده است.
 
به گزارش ایرنا، حمید شکری روز دوشنبه در قالب طرح سپاس و در راستای تکریم و دیدار با خانواده‌های معظم شهدا، ایثارگران و آزادگان در دیدار با خانواده شهید تیموری افزود: جامعه امروز بیشتر از هر زمان دیگری نیازمند بهره‌مندی از وصایای شهدا و الگوبرداری و تاثیر پذیری از راه و رسم زندگانی آن عزیزان است.

وی طرح سپاس از دستورات رهبر معظم انقلاب برای دیدار خادم با مخدوم است که با حضور مسئولان و دیدار با خانواده‌های معظم شهدا، ایثارگران و آزداگان برای رسیدگی به مسایل و مشکلات آنان انجام می‌شود.  

فرماندار مراغه افزود: فرهنگ اصیل، دین و نمادهای دینی و انقلابی ما به ویژه شهدا نمادهای انسجام بخش جامعه هستند و از این رو نیازمند شهدا هستیم.  

وی گفت: شهدا محور وحدت هستند و حفظ نام و یاد شهدا حافظ وحدت، همدلی و انسجام جامعه است؛ از این رو خود را موظف به تداوم راه شهدا می‌دانیم و در مسیر اقتدار انقلاب و کشور قدم بر می‌داریم.  

معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان مراغه یادآوری کرد: امروز ادامه دهندگان راه شهیدان، جوانانی هستند که با امید و نشاط در مسیر شهیدان گام می‌گذارند.

شکری افزود: دشمنان ما در مقابل اراده‌های فولادین خانواده‌های معظم شهدا و مردم متدین و مقتدر کشور حرفی برای گفتن ندارند و در مقابل عظمت جمهوری اسلامی ایران عاجز و ناتوان هستند.

شهرستان مراغه در طول هشت سال دفاع مقدس ۱۴۰۰ شهید تقدیم انقلاب اسلامی کرده است.

این شهرستان با حدود ۲۶۸ هزار نفر جمعیت در ۱۲۷ کیلومتری تبریز، مرکز آذربایجان‌شرقی واقع است.
۹۸۸۰/۵۱۸
مراغه دیدار با خانواده شهدا
مراغه دیدار با خانواده شهدا
مراغه دیدار با خانواده شهدا
مراغه دیدار با خانواده شهدا
مراغه دیدار با خانواده شهدا
مراغه دیدار با خانواده شهدا
کد مطلب: 299198