داخلی صفحه کرمان خبر
 
دیدار مدیرکل بنیاد استان با جمعی از فرماندهان سپاه ثارالله
تاریخ انتشار : سه شنبه ۸ مرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱۰:۰۸
احمد گروئی ساردو مدیرکل بنیاد شهید وامورایثارگران استان کرمان با سردار مطهری جانشین فرمانده سپاه ثارالله و تعدادی دیگر از مسئولان سپاه دیدار و گفتگو کرد.
دیدار مدیرکل بنیاد استان با جمعی از فرماندهان سپاه ثارالله
 
گزارش ایثار کرمان، عصر روز گذشته مورخ 7 مردادماه 98 احمد گروئی ساردو مدیرکل بنیاد شهید وامورایثارگران استان کرمان با سردار مطهری جانشین فرمانده سپاه ثارالله و تعدادی دیگر از مسئولان سپاه دیدار و گفتگو کرد.
در این دیدار، گروئی ساردو ضمن تأکید بر اهمیت و جایگاه سپاه در دوران دفاع مقدس، گفت: پاسداران در برقراری آسایش و امنیت امروز نقش بسزایی دارند، سپاه با توانمندی‌های بی‌نظیری که دارد، سپر دفاعی جمهوری اسلامی در برابر دشمنان است.
 مدیرکل بنیاد استان بابیان اینکه بنیاد و سپاه در کنار یکدیگر می‌توانند فعالیت‌های مؤثر فرهنگی در حوزه ایثار و شهادت انجام دهند، افزود: سپاه ثارالله ظرفیت خوبی در حوزه فرهنگی دارد و می‌تواند از رشادت‌هایی که لشکر 41 ثارالله در دوران دفاع مقدس از خود نشان داده در این حوزه استفاده کند.
مدیرکل بنیاد شهید وامورایثارگران استان بر همکاری بنیاد و سپاه در برگزاری یادواره‌های شهدا اشاره کرد و اظهار داشت: خوشبختانه یادواره‌های بسیار خوبی در استان با همکاری این دو مجموعه برگزار می‌شود و این جای خوشحالی دارد که مردم ولایتمدار و شهیدپرور استان کرمان در نقاط مختلف درصدد برپایی محافل شهدا هستند.
مدیرکل بنیاد استان در پایان از فرماندهان و مسئولان سپاه ثارالله در کلیه امورات و همکاری‌هایی که با بنیاد دارند تشکر و قدردانی کرد.
در ادامه سردار مطهری افزود: بنیاد نقش مهمی را در دفاع و ترویج آرمان‌های انقلاب اسلامی ایفا می‌کند و سپاه پاسداران در این مسیر در هرلحظه و مکانی آماده همکاری با این نهاد مقدس است.
جانشین فرمانده سپاه ثارالله، همچنین با اشاره به تبلیغات گسترده دشمن برای ایجاد تفرقه در کشور و دور کردن مردم از آرمان‌های انقلاب اسلامی، نقش بنیاد و سپاه در آگاه کردن مردم از توطئه‌های دشمنان را کلیدی دانست و افزود: در حال حاضر بنیاد و سپاه با برگزار کردن برنامه‌های متنوع و هدف‌دار می‌توانند در راه دفاع از آرمان‌های انقلاب اسلامی گام بلندی بردارند.
انتهای پیام./
 
کد مطلب: 299211