داخلی صفحه بوشهر خبر
 
لزوم تسریع در روند پرداخت شهریه دانشگاه‌ها و درمان ایثارگران
تاریخ انتشار : سه شنبه ۸ مرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱۲:۱۱
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان بوشهر در نشست شورای معاونین بر لزوم تسریع در روند پرداخت شهریه دانشگاه‌ها و درمان ایثارگران تأکید کرد.
لزوم تسریع در روند پرداخت شهریه دانشگاه‌ها و درمان ایثارگران
 
به گزارش «ایثار بوشهر»، حجت‌الاسلام ابراهیم تشکری در این نشست با اشاره به‌ضرورت خدمت‌رسانی به خانواده‌های شهدا و ایثارگران، افزود: خانواده‌های شاهد و ایثارگر موجب افتخار جامعه، میراث داران انقلاب اسلامی و سرمایه‌های معنوی کشورند و خدمت به آن‌ها افتخاری بزرگ است.
مدیرکل بنیاد بوشهر تصریح کرد: استفاده از تمام ظرفیت‌های بنیاد جهت ارائه خدمات بهینه به جامعه معزز ایثارگری و پیگیری خالصانه و صادقانه مشکلات و ارائه مشکل جامعه هدف وظیفه ماست.
وی اضافه کرد: رصد کردن کارهای مهم بنیاد در حوزه‌های مختلف تخصصی ازجمله اشتغال، درمان و رسیدگی به گلزارها از نکاتی هستند که ما باید همیشه پیگیر آن باشیم.
حجت الاسلام تشکری با تأکید بر لزوم توجه به حوزه اشتغال ایثارگران گفت: خوشبختانه حوزه‌های اقتصادی بنیاد در مسیر ایجاد اشتغال برای ایثارگران همکاری خوبی داشته‌اند و این مسیر باید امتداد یابد.
وی خاطر نشان کرد: موضوع درمان یک موضوع حیاتی و ضروری است و هیچ نوع تأخیری در آن جایز نیست و برای ادامه مناسب این روند نیاز به کمک تمام دستگاه‌ها داریم.
وی همچنین مطالبی در خصوص لزوم تسریع در روند پرداخت شهریه دانشگاه‌ها بیان کرد.
انتهای پیام/
کد مطلب: 299258