یادواره شهدای نیروی انتظامی چابهار در شهریور ماه برگزار می شود
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۹ مرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱۰:۲۸
رییس بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان چابهار خبر از برگزاری یادواره شهدای نیروی انتظامی در شهرستان چابهار داد.
یادواره شهدای نیروی انتظامی چابهار در شهریور ماه برگزار می شود
 
 
به گزارش ایثار سیستان و بلوچستان، رییس بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان های چابهار و کنارک، به منظور رفع مشکلات خانواده های معظم شهدای نیروی انتظامی این شهرستان، با فرمانده نیروی انتظامی چابهار دیدار نمود.
رضایی در این دیدار ضمن تشکر از فرمانده ناجا به دلیل رسیدگی و توجه زیاد به خانواده شهدا خاطر نشان کرد: بنیاد شهید باید همه سازمان ها و ارگان ها را در خدمت به این قشر معزز پای کار آورد و در راه خدمت به این عزیزان نه تنها بنیاد شهید بلکه همه سازمان ها باید تلاش کنند و دیدار از خانواده شهدا را سرلوحه کار خود قرار دهند که این خود سعادت دنیا و آخرت را در پی دارد.
وی خبر از برگزاری یادواره شهدای نیروی انتظامی در شهریورماه سال جاری داد و افزود: نیروی انتظامی چابهار 12 شهید تقدیم نظام کرده است و برگزاری یادواره شهدا ضمن اینكه باعث ماندگاری یاد و خاطره شهیدان والامقام می شود، مروج فرهنگ ایثار و از خودگذشتگی در جامعه است.
وی ادامه داد: خانواده شهدا بهترین و عزیزترین  فرد خانواده را  در راه این نظام و انقلاب فدا کرده اند و با خون این عزیزان درخت نظام آبیاری شده و اقتدار این نظام و انقلاب مرهون خون پاک این عزیزان است.
فرمانده نیروی انتظامی چابهار نیز در این جلسه خانواده های شهدا را ولی نعمتان جامعه خواند و اظهار داشت: وظیفه ما در قبال خانواده های شهدا بسیار سنگین است و مبادا ذره ای از این عزیزان غفلت کنیم.
کیخایی با بیان اینکه امنیت امروز ما مرهون خون پاک شهداست، افزود: خانواده شهدا با ارزش ترین قشر در جامعه هستند و دیدار و تکریم این عزیزان و نیز برگزاری یادواره ها یکی از وظایف اساسی ما می باشد.
 
کد مطلب: 299390