​دیدار مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران آذربایجان غربی با فرمانده قرارگاه حمزه سید الشهدا(ع)
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۹ مرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱۰:۰۲
در آستانه فرا رسیدن سالروز ورود آزادگان سرافراز به میهن اسلامی مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران آذربایجان غربی با سردار اوصانلو فرمانده قرارگاه حمزه سید الشهدا در شمال‌غرب کشور دیدار و گفتگو کرد.
​دیدار مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران آذربایجان غربی با فرمانده قرارگاه حمزه سید الشهدا(ع)
 
 
 
به گزارش ایثارآذربایجان غربی؛ در این دیدار معصوم نیکخو معاون فرهنگی و آموزشی ،علی صادق رئیس اداره بازرسی اداره کل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان و یوسف رحیمی از آزادگان دوران دفاع مقدس نیز حضور داشتند موضوعاتی چون ترویج و توسعه فرهنگ ایثار و شهادت و نهادینه کردن فرهنگ ایثار و مقاومت مورد بحث و تبادل نظر قرار گرفت.
 
مدیر کل بنیاد شهید و امور ایثارگران در این دیدار گفت : آزادگان دلاور و سرافراز با الهام از مکتب انسان ساز اسلام و با درس گرفتن از زندگی ائمه اطهار (ع) دوران دشوار اسارت را پشت سر نهاده و با افتخار به ایران اسلامی بازگشتند.
 
مهدی فعال اظهار داشت : آزادگان سرافراز از سرمایه های نظام و انقلاب هستند که روزبه روز براحترام وعزت آنان درجامعه افزوده می شود.
 
گفتنی است در این دیدار همکاری، مشارکت و بهره گیری از تمامی ظرفیت ها و پتانسیل های موجود در استان به منظور تجلیل و تکریم از خانواده های معظم شهدا و جانبازان و آزادگان بواسطه دیدار از آنان، برگزاری مراسمات و همایش های در خور و شایسته و ضرورت حفظ شان و منزلت ایثارگران در همه ابعاد و زمینه ها از دیگر موضوعاتی بود که مورد تاکید قرار گرفت.
 
 مهدی فعال در این دیدار از حمایت های فرماندهی قرارگاه حمزه سید الشهدا تشکر و قدردانی نمود.
کد مطلب: 299418