رئیس بنیاد اسکو:
عزت و شرف ما درگرو ادامه راه شهداست
تاریخ انتشار : پنجشنبه ۱۰ مرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱۲:۵۳
رئیس بنیاد اسکو در دیدار از فرزند شهید وطن یاری گفت: عزت و شرف ما درگرو راه شهداست.
 
به گزارش ایثار آذربایجان شرقی از اسکو، غلامحسین یدی رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان اسکو با اتفاق همکاران با حضور در اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی اسکو از فرزند شهید علی‌اکبر وطن یاری دیدار و از وی تجلیل کردند.

در این دیدار که اسکندر زاده رئیس اداره تعاون کار و رفاه اجتماعی اسکو  نیز حضور داشت رئیس بنیاد اسکو با گرامیداشت یاد و خاطره رشادت‌های این شهید بزرگوار گفت: توفیق قدردانی تلاش‌ها و ایثارگری شما فرزندان سرافراز شهدا و ایثارگران میهن عزیزمان باشیم. 
 
یدی گفت :  ما همچنان تلاش می‌کنیم ادامه‌دهنده راه پدران بزرگوارتان باشیم و راه شهدا راهی است که همه دولت‌ها و ملت ایران مکلف به ادامه آن راه هستند و عزت و شرف ما  درگرو ادامه دادن راه این بزرگواران سرافراز است.
 
رئیس بنیاد اسکو خاطرنشان کرد: به‌یقین در شرایطی که شهدای عزیزمان می‌توانستند زندگی خود را داشته باشند و هیچ الزام و اجباری برای رفتن به جبهه و جنگ نداشتند مگر آن‌که احساس غیرتمندی و تکلیف شرعی و اسلامی و جهاد درراه آرمان‌های نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران  آنان را به خط مقدم جبهه و جنگ کشاند و در این راه برای اعتلای ایران عزیز جان پاک  خود را تقدیم کردند. 

اسکندر زاده رئیس اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی اسکو نیز ضمن ابراز تشکر از تجلیل و دیدار فرزند شهید افزود: شهدای والامقام همه یک مسیر و یک‌راه و یک هدف که همان سربلندی عزت ایران بود را تعقیب کردند و امیدواریم ما نیز بتوانیم این راه را ادامه دهیم و در مسیر شهدا گام برداریم و مهم‌تر از آن در حفظ اعتلای جمهوری اسلامی ایران و خدمت بیشتر به مردم شریف این کشور علی‌الخصوص خانواده بزرگ شهدا و ایثارگران و حل مشکلات آنان که همه بر سر سفره شهدا هستیم گام مستحکم‌تر و مثمر ثمر تری برداریم.

لازم به یادآوری است ستوان یار شهید علی‌اکبر وطن یاری متولد 1325 در سال 1364 در بمباران دشت آزادگان خوزستان توسط رژیم بعث عراق به درجه رفیع شهادت نائل‌آمده است.
 
انتهای پیام
کلمات کليدی: ایثار ، آذربایجان شرقی ، اسکو ، دیدار ،شهید وطن یاری، اداره کار
کد مطلب: 299426