​تفاهمنامه اعزام خانواده های معظم شهدا و ایثارگران آذربایجان غربی به مشهد مقدس
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۹ مرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱۲:۴۴
جلسه هماهنگی اعزام خانواده های شهدا و ایثارگران آذربایجان غربی به مشهد مقدس در 9 مرداد محل اداره کل بنیاد شهید و امور ایثارگران برگزار شد.
​تفاهمنامه اعزام خانواده های معظم شهدا و ایثارگران آذربایجان غربی به مشهد مقدس
 
  
به گزارش ایثار آذربایجان غربی ؛ جلسه هماهنگی اعزام خانواده های شهدا و ایثارگران آذربایجان غربی به مشهد مقدس با حضور سرهنگ پاسدار قربانعلی عباسی معاون فرمایه نیروی انسانی سپاه شهدا استان ،بابک دوبرا مسئول ایثارگران سپاه شهدای آذربایجان غربی، معصوم نیکخو معاون فرهنگی بنیاد شهید و امور ایثارگران و محمد محمدی کارشناس مسئول ورزشی استان مربوطه در 9 مرداد محل اداره کل بنیاد شهید و امور ایثارگران برگزار شد.
 
معاون فرهنگی بنیاد شهید و امور ایثارگران استان در حاشیه این جلسه گفت: اعزام خانواده شهدا و ایثارگران به اردوهای زیارتی مشهد مقدس با مشارکت و همکاری سپاه شهدا استان به هدف تجلیل و تکریم از این عزیزان برگزار خواهد شد.

معصوم نیکخو ادامه داد: حرم شناسی ، شناخت آداب و تربیت اسلامی ، سبک زندگی دینی و ... از جمله برنامه های فرهنگی پیش بینی شده برای زایرین حرم مطهر حضرت ثامن الحجج علیه السلام است.

سرهنگ پاسدار قربانعلی عباسی معاون فرمایه نیروی انسانی سپاه شهدا استان نیز در این جلسه گفت: ملت ایران و مسئولان همواره مدیون خانواده شهدا و ایثارگران خواهند بود و شهدا برای حفاظت و نشر ارزشهای دینی به میدان شهادت گام گذاشته و در این راه با پاسداری و جانفشانی عزت و سربلندی را به ملت ایران هدیه کردند.
کد مطلب: 299496