داخلی صفحه قم خبر
 
​یادواره شهید عارف حسینی و شهدای لشکر زینبیون در قم برگزار می‌شود
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۹ مرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱۴:۲۹
مسئول روابط عمومی لشکر زینبیون گفت: یادواره شهید سید عارف حسینی و شهدای لشکر زینبیون روز پنج‌شنبه ۱۰ مردادماه از ساعت ۱۷ الی ۲۰ با حضور خانواده معظم شهدا و مسئولان استان در سالن اجتماعات مدرسه علمیه امام موسی کاظم(ع) برگزار می‌شود.
به گزارش ایثار به نقل از رسانه های استان، رضا نجفی اظهار داشت: جایگاهی که محور مقاومت اسلامی به دست آورده است به برکت خون شهدا است و شهدا هستند که به مقاومت زینت دادند.
وی با اشاره به اهمیت شهادت در اسلام بیان کرد: شهدا همیشه زنده و جاودان هستند و نزد خداوند روزی می‌خورند و باید یاد آن‌ها را زنده نگه داشت و در مسیر آن‌ها گام برداشت.
نجفی با اشاره به برگزاری یادواره شهید حسینی و شهدای لشکر زینبیون افزود: شهید سید عارف حسینی رهبر شیعیان پاکستان 14 مرداد سال 67 در پاکستان به درجه رفیع شهادت نائل شد و تیپ زینبیون در دفاع از حرم حضرت زینب(س) شهدای زیادی را تقدیم کرد.
مسئول روابط عمومی لشکر زینبیون خاطرنشان کرد: سومین یادواره شهید سید عارف حسینی و شهدای زینبیون روز پنج‌شنبه 10 مردادماه از ساعت 17 الی 20 با حضور خانواده معظم شهدا و مسئولان استان در سالن اجتماعات مدرسه علمیه امام موسی کاظم(ع) برگزار می‌شود.
کد مطلب: 299524