مدیرکل بنیاد کهگیلویه وبویراحمد
ترویج ایثار اجتماعی ادامه دهنده راه شهداست
تاریخ انتشار : يکشنبه ۱۳ مرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱۱:۱۳
مدیرکل بنیاد شهید وامور ایثارگران کهگیلویه وبویراحمدگفت :جامعه ما آمادگی پذیرش فرهنگ ایثار اجتماعی را دارد و هم تشنه آن است و فقط برای این که این فرهنگ والا به صورت مردمی در آید ، باید جذاب و مورد استقبال جامعه مطرح شود، باید از الگوهای دفاع مقدس که در این زمینه وجود دارد بهره ببریم واین فرهنگ ادامه دهنده راه شهداست.
 
عکس ارشیو
به گزارش خبرنگار ایثار از یاسوج ،سید منصور موسوی مدیرکل بنیاد شهید وامور ایثارگران کهگیلویه وبویراحمدظهر امروز دریاسوج  با اشاره به اینکه ترویج فرهنگ ایثار و شهادت وبه تبع آن ایثار اجتماعی را یکی از وظایف و اهداف بنیاد شهید و امور ایثارگران است، گفت : رسالت امروز ما در قبال شهدای عزیز، بزرگ و سنگین است.

وی گفت: خون مطهر شهدا وجانفشانی ایثارگران و حضور موثر خانواده های معظم آنان موجب ثبات و تضمین کننده انقلاب ونظام اسلامی است.

مدیرکل بیناد شهید وامور ایثارگران کهگیلویه وبویراحمد تاکید کرد: دشمن که از راه جنگ وتحریم نمی تواند در مقابل حرکت  انقلاب بایستد،لذا از راه جنگ نرم وارد شده و ایمان ، اعتقاد و وحدت مردم را نشانه گرفته و در صدد است باورها را تغییر بدهد تا با دستاوردهای نظام اسلامی مقابله کند.

موسوی در ادامه افزود: جامعه ما  آمادگی پذیرش فرهنگ ایثار اجتماعی را دارد و هم  تشنه آن است و فقط برای این که این فرهنگ والا به صورت مردمی در آید ، باید جذاب و مورد استقبال جامعه مطرح شود، باید از الگوهای دفاع مقدس  که در این زمینه وجود دارد بهره ببریم واین فرهنگ ادامه دهنده راه شهداست.
پایان پیام 
کلمات کليدی: ایثار اجتماعی ، جامعه ،فرهنگ ایثار وشهادت ، موسوی ،بنیاد شهید ،ایثار کهگیلویه
کد مطلب: 299649
 


 
 
سالروز آزادی خرمشهر: روز مقاومت، ایثار و پیروزی
 

حجت‌الاسلام والمسلمین سید محمدعلی شهیدی؛ نماینده ...