فرهنگ ایثار و شهادت جامه را به عزت می رساند
تاریخ انتشار : شنبه ۱۲ مرداد ۱۳۹۸ ساعت ۰۸:۱۴
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران خراسان شمالی با اشاره به اینکه همه باید آموزه‌های دینی را سرلوحه زندگی خود قرار دهیم، یادآور شد: با ترویج فرهنگ ایثار و شهادت، جامعه اسلامی می‌تواند در مسیر تکامل حقیقی، عزت و سعادت حرکت کند و به مدارج عالی برسد.
فرهنگ ایثار و شهادت جامه را به عزت می رساند
 
به گزارش ایثار واحد خراسان شمالی، عصر دیروز 11 مرداد 98 سید عابس حسینی مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران خراسان شمالی در دیدار با جند خانواده ایثارگر شهرستان بجنورد به اهمیت ترویج فرهنگ ایثار و شهادت اشاره کرد و گفت: تنها نسخه نجات‌بخش و عاقبت‌به‌خیری، فرهنگ ایثار و شهادت است.
 
حسینی در این دیدارها ابراز کرد: همه افراد جامعه اعم زن و مردم باید با رعایت موازین شرعی در کردار، گفتار و زبان، رفتار نیکی در سطح جامعه داشته و زمینه‌های لازم را برای  رسیدن به جامعه سالم فراهم کنند و خانواده‌های ایثارگران می‌بایست در کنار آن، مروج فرهنگ ایثار و شهادت هم باشند.
ایشان ضمن اشاره به اینکه خانواده‌های ایثارگر الگو و نماد فرهنگ‌سازی جامعه هستند گفت: خانواده‌های شاهد و ایثارگر می‌توانند بهترین و موفق‌ترین عوامل برای ترویج فرهنگ ایثار و شهادت در جامعه باشند.
 
وی، با اشاره به اینکه همه باید آموزه‌های دینی را سرلوحه زندگی خود قرار دهیم، یادآور شد: با ترویج فرهنگ ایثار و شهادت، جامعه اسلامی می‌تواند در مسیر تکامل حقیقی، عزت و سعادت حرکت کند و به مدارج عالی برسد.
 
 
کد مطلب: 299668