داخلی صفحه تهران خبر
 
سربلندی ایران اسلامی از برکت وجود شهدا و ایثارگران است
تاریخ انتشار : شنبه ۱۲ مرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱۹:۴۲
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران تهران بزرگ: خانواده های معظم شهدا و ایثارگران این نظام مقدس را در برابر دشمنان بیمه کردند و سربلندی ایران اسلامی از برکت وجود شهدا و ايثارگران است.
سربلندی ایران اسلامی از برکت وجود شهدا و ایثارگران است
 
به گزارش «ایثار تهران»، نادر نصیری امروز با حضور در منزل شهیدان «سعید و حمید ابوالقاسم پور»، از مادر گرانقدر این شهدا که در بستر بیماری به سر می برد عیادت کرد. وی در این دیدار ضمن تجلیل از صبر و ایثار مادر شهیدان ابوالقاسم پور برای وی آرزوی سلامتی و تندرستی نمود.
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران تهران بزرگ امروز همچنین با خانواده شهیدان «اله رحم ترک»، «احد قلی زاده» و جانباز 70 درصد «علیرضا صائمیان» دیدار و گفت و گو کرد.
نصیری در این دیدارها ضمن گرامیداشت یاد و خاطره از جان گذشتگی شهدا و جانبازان گفت: خانواده های معظم شهدا و ایثارگران در راه دفاع از مرزهای کشور و  ارزشهای اسلامی و انقلابی از خود گذشتند و این نظام مقدس را در برابر دشمنان بیمه کردند و سربلندی ایران اسلامی از برکت وجود شهدا و ايثارگران است.
گفتنی است؛شهیدان سعید و حمید ابوالقاسم پور به ترتیب در 13 مرداد و 4 اسفندماه 1362 به شهادت رسیدند. شهید اله رحم ترک 24 دی ماه 1365 به درجه رفیع شهادت نائل آمد.
شهید احد قلی زاده نیز 18 فروردین 1366 به شهادت رسید. جانباز علیرضا صائمیان دی ماه 1363 در منطقه شرهانی مجروح و به افتخار جانبازی نائل آمد.
انتهای پیام/
 
کد مطلب: 299844