فرماندار شهرستان زابل :
دیدار با خانواده معزز شهدا و ایثارگران توفیقی الهی است
تاریخ انتشار : يکشنبه ۱۳ مرداد ۱۳۹۸ ساعت ۰۹:۱۱
 
 به گزارش ایثار سیستان و بلوچستان، غلامرضا گنجی معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان زابل در معیت دادستان عمومی و انقلاب، رئیس شورای اسلامی شهر، شهردار، جانشین انتظامی و رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان زابل با خانواده معزز شهیدان والامقام محمد علی شهرکی، حبیب اله کیخایی و جانبازان سرافراز پکیر اشترک و عیسی رسائی مقدم دیدار و آنان را مورد تکریم و تفقد قرار دادند.
غلامرضا گنجی در این دیدارها رشادت ها و دلاورمردی های رزمندگان اسلام را ستود و بیان داشت: شهدا و ایثارگران، مظهر از خودگذشتگی و الگوی بی بدیل برای مسئولین و مردم هستند زیرا عزت، امنیت ، آسایش و اقتداری که امروز داریم مرهون و مدیون مجاهدت های این مردان آسمانی وصبر و استقامت خانواده های معزز آنان می باشد.
معاون استاندار سیستان و بلوچستان تصریح کرد: دیدار با خانواده معزز شهدا و ایثارگران توفیقی الهی است که مسئولان با دیدن آنها روحیه و انگیزه خدمت مضاعف به مردم را می گیرند.

رییس بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان زابل نیز یادآور شد شهید معظم محمدعلی شهرکی در سال 1347 در شهرستان زابل متولد و در سال 1369 در روستای چشمه زیارت زاهدان در درگیری با اشرار به درجه رفیع شهادت نائل آمد.
حسین علی صوفی همچنین در ادامه گفت: شهید والامقام حبیب الله کیخایی در شهریورماه 1348 در شهرستان زابل متولد و در بیست و یکم بهمن ماه 1364 در منطقه اروندرود به فیض شهادت رسید.
کد مطلب: 299867