داخلی صفحه کرمان خبر
 
یادواره شهید جهادگر علی کمالی پور برگزار شد
تاریخ انتشار : دوشنبه ۱۴ مرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱۰:۰۸
در راستای برگزاری کنگره سرداران شهید استان، یادواره شهید جهادگر علی کمالی پور در گلزار شهدای شهر جیرفت برگزار شد.
یادواره شهید جهادگر علی کمالی پور برگزار شد
 
به گزارش ایثار کرمان، در راستای برگزاری کنگره سرداران شهید استان، یادواره شهید جهادگر علی کمالی پور  شنبه شب 12 مرداد 98 با حضور مسئولین جهاد کشاورزی جنوب کرمان ، جانشین فرماندهی سپاه پاسداران  و رئیس بنیادشهیدو امور ایثارگران شهرستان در گلزار شهدای شهر جیرفت برگزار شد.

حسن سنجری جانشین فرماندهی سپاه جیرفت در این مراسم  گفت: همه ما باید با تأسی از شهدا متحد، در مقابل دشمنان ایستادگی کنیم و به  یاری خدا در آخرین حربه دشمنان قسم‌خورده که جنگ اقتصادی است با سربلندی پیروز شویم  به‌شرط اینکه مطیع محض ولایت باشیم و فرمایشات امام خامنه‌ای (مد ظله  العالی) را سرلوحه کارمان قرار دهیم و شاهد هستیم این مردم و ولی‌نعمتان ما بدون هیچ دغدغه‌ای به زندگی‌شان ادامه می دهند. 

چهارشنبه پور رییس بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان جیرفت با اشاره به ویژگی های بارز شهدا بیان داشت: شهدا امیدشان به خدا بود و همین توکل آن‌ها دلیل پیروزی‌شان بود و جایگاه رفیعی نزد خدای متعال دارند.
چهارشنبه پور  ضمن اشاره به اقتدار، عزت و صلابت  شهدا و گفت: این خصلت‌ها سبب پیروزی ما در جنگ تحمیلی هشت‌ساله شد و امروزه هم نیروهای مسلح و مقتدر ما  این اقتدار را با تأسی از شهدا دارند که در مقابل تمامی دشمنان اعم از داخلی و خارجی ایستاده‌اند.

مختصری از زندگینامه شهید علی کمالی پور:
علی  یکم فروردین 1344، در ایل عشایری روستای بحر آسمان از توابع شهرستان جیرفت به دنیا آمد. از طریق جهاد سازندگی به جبهه اعزام شد. دهم مرداد 1365، در جزیره مجنون براثر اصابت ترکش به شکم، شهید شد. مزار وی در گلزار شهدای جیرفت واقع است.

انتهای پیام./
 
کد مطلب: 299874