دیدار با خانواده شهید معظم عصا کریمی در نیکشهر
تاریخ انتشار : پنجشنبه ۱۰ مرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱۱:۱۰
با حضور امام جمعه و جانشین فرمانده سپاه نیکشهر از خانواده شهید معظم عصا کریمی تفقد و دلجویی به عمل آمد.
دیدار با خانواده شهید معظم عصا کریمی در نیکشهر
 
به گزارش ایثار سیستان و بلوچستان، در راستای ترویج فرهنگ ایثار و شهادت و پاسداشت خون شهدا،  امام جمعه شهرستان نیکشهر به اتفاق رییس بنیاد و برخی مسئولان این شهرستان از خانواده شهید معظم عصا کریمی تفقد و دلجویی نمودند.
امام جمعه نیکشهر ضمن تاکید بر ضرورت ادامه راه شهدا از سوی همه اقشار جامعه اظهار داشت: شهدا درس آموختگان مکتب حسینی هستند و پیروی از راه و سیره آنها، گام نهادن در مسیری روشن و هدایتگر است.
حجت الاسلام لطفیان سرگزی در ادامه گفت: خانواده های معظم شهدا میراث گرانبهای انقلاب هستند و دیدار و دلجویی از خانواده هایشان افتخاری بزرگ برای همه مسئولین است.
دائمی رییس بنیاد نیکشهر نیز در این دیدار ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهدا گفت: تجلیل و تکریم از خانواده های معظم شهدا و ایثارگران کمترین کاری است که می توان برای این الگوهای صبر و پایداری برداشت.

همچنین سرگزی جانشین فرمانده سپاه نیکشهر نیز ضمن ضرورت دیدار و دلجویی از خانواده شهدا و ایثارگران، گفت: رسیدگی به امور خانواده های شهدا و ایثارگران تنها وظیفه بنیاد شهید و امور ایثارگران نیست بلکه همه افراد جامعه در هر موقعیتی که هستند نسبت به این قشر فداکار وظیفه دارند چرا که شهدا و ایثارگران در راه صیانت از آرمانهای مقدس نظام از جان خود گذشتند تا این اقتدار و امنیت نصیب ما شود.

لازم به ذکر است شهید عصا کریمی در چهارم اردیبهشت ماه 1341 در شهرستان نیکشهر دیده به جهان گشود و در تاریخ بیست و سوم تیرماه 1361 در منطقه جنگی مریوان به فیض شهادت نایل آمد.
کد مطلب: 299918
 
 
 
ضرورت تشکيل و برخی از کارکردهای مهم بسيج مستضعفين
 

بهروز بزرگی؛ معاون علمی و پژوهشی مرکز مقاومت ...