داخلی صفحه ایلام خبر
 
جانبازان با ایستادگی و فداکاری خود موجب سربلندی کشور شدند
تاریخ انتشار : دوشنبه ۱۴ مرداد ۱۳۹۸ ساعت ۰۸:۵۵
رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان بدره گفت: جانبازان و ایثارگران با صبر و ایستادگی خود موجب عزت و سربلندی کشور شده اند.
 
به گزارش ایثار از ایلام؛ کرم فرجی رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان بدره با بیان اینکه جانبازان با ایستادگی و فداکاری خود موجب سربلندی کشور شدند، گفت: آنان با ایستادگی و فداکاری خود موجب پیروزی و سربلندی کشور و  انقلاب اسلامی شدند.
وی افزود: استقلال و عظمت امروز کشور، مرهون فداکاری دلیر مردانی است که بی ادعا همه هستی خود را برای حراست از این انقلاب و کشور فدا کردند.
رئیس بنیاد بدره در ادامه دیدار از جانبازان را سعادت و توفیق الهی  دانست و اظهار داشت:‌ جانفشانی این عزیزان کشور را حفظ کرد و امنیت و افتدار کشورمان مدیون آنهاست و نسل جوان ما باید رشادت ها و از خود گذشتگی های این اسطوره های مردانگی و شجاعت هر چه بیشتر آشنا شوند.
فرجی تصریح کرد: با دیدن روحیه شاداب و انگیزه والای این عزیزان که بخشی از جسم خود را تقدیم اسلام کرده اند، انگیزه خدمت صادقانه برای مسئولان ‌بیشتر شده و ان‌شاءالله بتوانیم با دعای خیر این عزیزان، در مسیر ولایت و آرمانی که برای آن به فیض‌ جانبازی نائل آمدند،‌ به نظام و انقلاب اسلامی خدمت کرده و شرمنده این عزیزان و شهدا نباشیم.
انتهای پیام/
کد مطلب: 299943