حجت الاسلام لطفیان سرگزی:
خانواده شهدا حق بزرگی بر گردن نظام دارند
تاریخ انتشار : يکشنبه ۱۳ مرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱۳:۵۶
امام جمعه نیکشهر در دیدار با خانواده شهید اظهار داشت: خانواده های معظم شهدا و ایثارگران حق بزرگی بر گردن نظام دارند و همه باید قدردان ایثار و فداکاری های آنها باشیم.
 
به گزارش ایثار سیستان و بلوچستان، حجت الاسلام لطفیان سرگزی به مناسبت سالروز ازدواج حضرت علی (علیه السلام) و حضرت زهرا (ص) در دیدار و دلجویی از خانواده شهید مرتضی علی احمدی اظهار داشت: این توفیقات یک اتفاق ساده نیست، بلکه سلسله اسباب و عللی دارد تا فراهم شود و توفیق دیدار با خانواده معظم شهدا نصیب گردد.
امام جمعه نیکشهر افزود: خانواده های معظم شهدا و ایثارگران حق بزرگی بر گردن نظام دارند و همه باید قدردان ایثار و فداکاریهای آنها باشیم.
حجت الاسلام لطفیان سرگزی بیان داشت: عمر سرمایه ای است که خداوند آن را عنایت کرده تا انسان با فرصت چند ساله با آزمون و خطا راه خود را پیدا کند چون دنیا جای ماندن نیست و عمر محصولش اصول به هدف است و اگر انسان صد سال هم زندگی کند هدف باید همان عاقبت به خیری باشد،.
وی اظهار داشت: شهادت بالاترین مقام و مرتبه در نزد خداست و خانواده های شهدا و ایثارگران، به خاطر تربیت چنین فرزندانی مورد شفاعت شهدا قرار خواهند گرفت.
دائمی رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران نیکشهر گفت: اگر انقلاب اسلامی توانسته در برابر کفر جهانی قد علم کند به برکت خون شهدا و جانبازان می‌باشد و امیدواریم پرچم اسلام هر چه زودتر به دست امام زمان برسد.
کد مطلب: 299972