حجت الاسلام محامی:
اقتدار و صلابت ایران مدیون خون پاک شهداست
تاریخ انتشار : يکشنبه ۱۳ مرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱۳:۴۸
حجت الاسلام محامی طی سفر به چابهار با حضور در گلزار شهدای گمنام این شهرستان گفت: اقتدار و صلابت امروز ایران ما مدیون خون پاک شهدایی است که در برابر دشمن ایستادند و نگذاشتند ذره ای از این آب و خاک به دست دشمنان بیفتد.
 
به گزارش ایثار سیستان و بلوچستان، صبح امروز یکشنبه سیزدهم مردادماه، حجت الاسلام محامی نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه زاهدان به اتفاق هیئت همراه و مدیر کل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان  در بدو ورود به شهرستان چابهار در گلزار مطهر شهدای گمنام در مسجد امام حسین (ع) این شهرستان حضور یافته و ضمن غبارروبی و عطرافشانی و نثار فاتحه، به مقام شامخ شهدا ادای احترام نمودند.

نماینده ولی فقیه در استان ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهدا به ویژه شهدای شهرستان چابهار گفت: اقتدار و صلابت امروز ایران ما مدیون خون پاک شهدایی است که در برابر دشمن ایستادند و نگذاشتند ذره ای از این آب و خاک به دست دشمنان ما بیفتد.
حجت الاسلام مصطفی محامی افزود: دشمن ملعون تا امروز هنوز دست از این نظام و انقلاب برنداشته و هر روز با نقشه های شوم خود در صدد ایجاد آشوب و اغتشاش است که به برکت خون شهیدان همیشه نقشه هایشان نقشه بر آب می شود و صلابت و اقتدار این انقلاب روز افزون می شود.
مدیر کل بنیاد شهید و امور ایثارگران نیز در این مراسم گفت: شهدا راه رستگاری را طی نمودند و به قرب الی الله رسیدند و ما امروزه وظیفه ای بسیار سنگین در برابر این عزیزان و خانواده هایشان داریم .
عباس پالاش خاطر نشان کرد: عطرافشانی و غبارروبی مزار شهدا تجدید پیمانی است با آرمانهای شهدا که به آنها بگوییم که ما ادامه دهنده ی راه این عزیزان هستیم و یادشان همیشه زنده و پاینده است.
لازم به ذکر است شهرستان چابهار 35 شهید والامقام را تقدیم نظام و انقلاب کرده است.

 
کد مطلب: 299978