غلامرضا اربابی:
مردم ایران قدردان ایثار شهدا و خانواده های آنان هستند
تاریخ انتشار : يکشنبه ۱۳ مرداد ۱۳۹۸ ساعت ۰۹:۲۶
فرماندار زهک در دیدار با دو خانواده شهید بیان کرد: مردم ایران قدردان ایثار و فداکاری شهدا و خانواده‌های معزز آنان هستند و می‌دانند اگر این ایثارگری ها نبود کشور و انقلاب حفظ نمی‌شد.
 
به گزارش ایثار سیستان و بلوچستان، به مناسبت سالروز ازدواج حضرت (علی علیه السلام) فرماندار شهرستان زهک به اتفاق معاون سیاسی فرماندار، بخشدار جزینک، رئیس اداره تبلیغات اسلامی و رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران این شهرستان، با دو خانواده شهید معظم  غفور شیرکوهی و احمد روزبه در روستاهای شهر جزینک دیدار و دلجویی نمودند. 
فرماندار زهک در این دیدار ضمن تبریک سالروز ازدواج حضرت علی و فاطمه زهرا (سلام الله علیها) بیان داشت: مردم ایران قدردان ایثار و فداکاری شهدا و خانواده‌های معزز آنان هستند و می‌دانند اگر این ایثارگری ها نبود کشور و انقلاب حفظ نمی‌شد.
اربابی خدمت به خانواده‌های شهدا و ایثارگران را از بالاترین خدمات دانست و گفت: خانواده های معظم شهدا و ایثارگران با وجود تمام سختی ها و نیز با صبر و بردباری، چراغ معرفت و آبروی نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران را روشن و جاودانه نمودند.
رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران زهک نیز در این دیدار ضمن بررسی مشکلات والدین شهدا گفت: دیدار با این عزیزان موجب تقویت روحیه خدمت‌رسانی در مسئولان و موجب زنده نگه داشتن فرهنگ ایثار و شهادت در جامعه است.
علی داوری نیا ادامه داد: امروز امنیت و آزادی ایران اسلامی، مرهون خون شهدا و جان برکفان ایران عزیز است.

گفتنی ست تنها شهید طلبه شهرستان زهک، بسیجی شهید غفور شیرکوهی در سوم تیرماه 1346 در جزینک متولد و در یازدهم اسفند سال 1365 در عملیات کربلای 5 در شلمچه به فیض شهادت نایل آمد.
همچنین شهید احمد روزبه در پنجم مردادماه 1345 در جزینک متولد و در دوازدهم آبا ماه 1366 در زاهدان در درگیری با اشرار به درجه رفیع شهادت نایل آمد.

 
کد مطلب: 300015