در برابر ایثارگران تکلیف داریم
تاریخ انتشار : دوشنبه ۱۴ مرداد ۱۳۹۸ ساعت ۰۷:۴۵
رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان گرمه گفت : جایگاه ایثارگران معادل با تمامیت نظام است و مسئولین باید تکالیف خود را در قبال آنان به‌خوبی انجام دهند.
در برابر ایثارگران تکلیف داریم
 
به گزارش ایثار واحد خراسان شمالی علی‌اکبر نوروزی رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان گرمه در جلسه‌ای با بانک کشاورزی شعبه گرمه ضمن پیگیری وام‌های اشتغال و تسهیل جذب آن برای ایثارگران، خاطرنشان کرد جامعه ایثارگری ما حق بزرگی بر گردن همه ما دارند و ما باید تلاش کنیم مشکلات این عزیزان را با کمترین هزینه و در کمترین زمان ممکن حل‌وفصل نماییم.
ایشان در ادامه افزود: جایگاه ایثارگران معادل با تمامیت نظام است و مسئولین باید تکالیف خود را در قبال آنان به‌خوبی انجام دهند.
نوروزی همچنین در ادامه گفت: در کشور ما یک روزی نیاز شد که انقلاب شود و این انقلاب به ثمر رسید و ایثارگری ایثارگران بیشترین نقش را در پیروزی و به ثمر رساندن انقلاب اسلامی داشت.
رئیس و کارکنان شعبه گرمه نیز خاطرنشان کردند ما از هیچ امری که در تسهیل امورات ایثارگران تأثیرگذار باشد دریغ نکرده و باعث افتخار خود میدانیم که به این عزیزان  که امنیت و آسایش را برای ما به ارمغان آورده‌اند خدمت کنیم.
کد مطلب: 300022