داخلی صفحه اصفهان خبر
 
برگزاری جلسه هماهنگی سالروز ورود آزادگان به میهن در بنیاد منطقه دو
تاریخ انتشار : يکشنبه ۲۰ مرداد ۱۳۹۸ ساعت ۰۸:۱۶
جلسه هماهنگی و برنامه ریزی سالروز ورود آزادگان سرافراز با حضور حجت الاسلام عباس یاری پور رییس بنیاد شهید و امور ایثارگران منطقه 2 اصفهان و دبیر شورا برگزار شد.
برگزاری جلسه هماهنگی سالروز ورود آزادگان به میهن در بنیاد منطقه دو
 
به گزارش ایثار اصفهان، به مناسبت ۲۶ مرداد سالروز بازگشت پیروزمندانه آزادگان سرافراز به میهن اسلامی جلسه هماهنگی و برنامه ریزی سالروز ورود آزادگان سرافراز با حضور حجت الاسلام عباس یاری پور رییس بنیاد شهید و امور ایثارگران منطقه 2 اصفهان و دبیر شورا، محمد رضا برکت شهردار منطقه شش، عزیزاله عباسی رئیس اداره سیاسی و اجتماعی فرمانداری، مصطفی حبیب اللهی رییس بنیاد منطقه یک و مرتضی رادمنش معاون خدمات شهری منطقه شش، حسین یاریان رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران کوهپایه و جمعی دیگر از مسوولان در سالن اجتماعات بنیاد منطقه دو اصفهان برگزار شد.
حجت الاسلام یاری پور ضمن تبریک فرار رسیدن عید قربان و عید غدیر خم و بهره مندی از فیوضات ماه ذی الحجه الحرام به اهمیت بزرگداشت سالروز ورود آزادگان به میهن اسلامی اشاره کرد و گفت: شهرستان اصفهان 1530 آزاده دارد که 1430 نفر از این عزیزان در قید حیات هستند که باید به نحو شایسته از آنها تکریم و تجلیل کرد.
رییس بنیاد شهید و امور ایثارگران منطقه دو افزود: آزادگان با درس گرفتن از الگوهای قرآنی و سیره ی ائمه ی اطهار (س)، سختی اسارت را تجربه و توانستند صحنه های زیبایی از ایثار را خلق کنند.
در ادامه شهردار منطقه شش ضمن آمادگی های لازم شهرداری برای همکاری و مشارکت روز آزادگان، خواستار مشارکت و همکاری همه ادارات و نهادها در جهت هرچه باشکوه تر برگزار کردن مراسمات ویژه گرامیداشت سالروز بازگشت آزادگان به میهن اسلامی شد.
در پایان اعضا نظرات خود را اعلام و برنامه ریزی های لازم برای بزرگداشت این روز گرانقدر انجام شد.


انتهای پیام/
کد مطلب: 300035