داخلی صفحه کرمان خبر
 
مدیرکل بنیاد کرمان:
نگاه مسئولان به خانواده‌های شهدا و جانبازان باید یک نگاه ویژه باشد
تاریخ انتشار : دوشنبه ۱۴ مرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱۳:۲۸
احمد گروئی در سومین جلسه ملاقات عمومی با جامعه هدف گفت: نگاه مسئولان به خانواده‌های شهدا و جانبازان باید یک نگاه ویژه باشد.
نگاه مسئولان به خانواده‌های شهدا و جانبازان باید یک نگاه ویژه باشد
 
 به گزارش ایثار کرمان، سومین جلسه ملاقات عمومی صبح امروز 14 مرداد 98  با حضور احمد گروئی ساردو مدیرکل بنیادشهیدو امور ایثارگران استان، سعید ایران‌منش معاون بهداشت و درمان و سید مهدی قاضی رئیس اداره مسکن طبق برنامه‌ریزی روزهای دوشنبه  با جامعه ایثارگری برگزار شد و از نزدیک مشکلات این عزیزان را پیگیری نمودند.
در این ملاقات، بیش از  100 نفر از خانواده‌های شاهد و ایثارگر در دیدار چهره به چهره با مدیرکل بنیادشهید و امور ایثارگران استان کرمان  مسائل و مشکلات خود را مطرح کردند و مسئولان حاضر در ملاقات عمومی، دستورات لازم را به‌منظور تسریع در خدمت‌رسانی و روند امور اداری خانواده شاهد و ایثارگر اتخاذ کردند.
احمد گروئی بعد از ملاقات عمومی با ایثارگران و خانواده شهدا بابیان اینکه نگاه مسئولان به خانواده‌های شهدا و جانبازان باید یک نگاه ویژه باشد افزود: شهدا رفته‌اند و رسالتی از جنس آگاهی و حرکت در بین ما به یادگار  گذاشته‌اند و ما وظیفه داریم با  گسترش فضائل دینی و اخلاقی شهدا، رسالت خطیر آن‌ها را در جامعه احیاء کنیم.
انتهای پیام./
 
کد مطلب: 300056