حجت الاسلام محامی گفت:
شهادت موهبتی است برای برگزیدگان خداوند
تاریخ انتشار : دوشنبه ۱۴ مرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱۰:۴۷
نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه زاهدان در نشست صمیمی با خانواده شهدا و ایثارگران اظهار داشت: شهادت نعمت و موهبتی الهی است که نصیب بندگان برگزیده خدا می شود.
 

به گزارش ایثار سیستان و بلوچستان،  نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه معزز زاهدان، طی سفر به شهرستان چابهار در نشست صمیمی با خانواده های معظم شهدا و ایثارگران این شهرستان دیدار و گفتگو نمودند. 

این دیدار که با حضور معاون استانداری و فرماندار ویژه شهرستان چابهار، مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان و نیز نماینده ولی فقیه و امام جمعه چابهار همراه بود، در محل فرمانداری این شهرستان برگزار شد.

نماینده ولی فقیه در این دیدار ضمن بیان فضایل شهادت گفت: شهادت نعمت و موهبتی الهی است که نصیب بندگان برگزیده خدا می شود.
حجت الاسلام مصطفی محامی با بیان اینکه خانواده شهدا مقام و مرتبه شهادت را دارند اظهار داشت: خانواده شهدا عزیزترین قشر جامعه هستند و نه تنها بنیاد شهید بلکه همه ارگانها باید دیدار از این عزیزان را در برنامه کار خود قرار دهند و به بررسی مشکلات آنان بپردازند.
وی ادامه داد: خانواده شهدا عزیزترین کس خود را در راه خداوند دادند و با نثار خون فرزندان عزیزشان نگذاشتند خدشه ای به این نظام و انقلاب وارد شود و دیدار این عزیزان سعادتی الهی است که نصیبمان می شود.
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان هم در این دیدار ضمن ارائه آماری از تعداد شهدا، جانبازان و آزادگان شهرستان چابهار گفت: دیدار و سرکشی از خانواده شهدا یک وظیفه است تا بتوانیم ذره ای از زحمات و از خودگذشتگی این عزیزان قدردانی نماییم.
عباس پالاش خاطر نشان کرد: دیدار و سرکشی از این عزیزان باعث ایجاد روحیه مضاعف برای خدمت هر چه بیشتر و بهتر می شود و بنیاد در ارائه خدمت بهتر به خانواده شهدا از هیچ گونه تلاشی دریغ نمی کند.
رییس بنیاد شهید و امور ایثارگران چابهار نیز در این جلسه ضمن سپاس از توجه ویژه مسئولین به خانواده های معظم شهدا و ایثارگران، به بررسی وضعیت خانواده های شهدای شهرستان چابهار پرداخت و گفت: خدمت به خانواده های معظم شهدا و ایثارگران حرکت در مسیر استحکام نظام و انقلاب است.
رضایی افزود: امید است با حرکت در این مسیر قدردان خون شهدا و ایثارگران باشیم.
لازم به ذکر است در پایان مراسم هدایایی به رسم یادبود از طرف نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری به خانواده معزز شهدا و جانبازان حاضر در جلسه اهدا گردید.