فرزندان ایثارگران خدمتگزاران راستین نظام هستند
تاریخ انتشار : يکشنبه ۲۰ مرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱۱:۴۲
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان در دیدار با مدیر عامل برق منطقه ای استان اظهار داشت: فرزندان ایثارگران خدمتگزاران راستین نظام و انقلاب هستند و دلسوزانه به این نظام خدمت می کنند.
 
به گزارش ایثار سیستان و بلوچستان، مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران سیستان و بلوچستان به منظور پیگیری امورات اشتغال ایثارگران، با مدیرعامل برق منطقه ای استان دیدار و گفتگو نمودند.
عباس پالاش در این دیدار ضمن تبریک انتصاب مدیر عامل برق منطقه ای استان که خود نیز از فرزندان ایثارگران می باشد اظهار داشت: فرزندان ایثارگران خدمتگزاران راستین نظام و انقلاب هستند و دلسوزانه به این نظام خدمت می کنند.
عباس پالاش ادامه داد: این عزیزان با الگو پذیری از پدرانشان با تلاش مضاعف در حال خدمت به مردم شریف و ولایت مدار هستند.
ایشان اولویت و اهمیت اشتغال فرزندان شهدا و ایثارگران را از اهداف مهم بنیاد خواند و گفت: اصلی ترین نیاز جامعه ایثارگری بحث اشغال فرزندان معزز شهدا و ایثارگران است که از مهم‌ترین دغدغه‌های خانواده‌های زیر پوشش این نهاد محسوب می شود.
معاون تعاون و امور اجتماعی بنیاد استان هم در این دیدار خواستار اجرایی شدن قوانین و مقررات ایثارگران در برق منطقه ای بود.
مدیر عامل برق منطقه ای استان هم که نیز خود یکی از فرزندان جانبازان دوران دفاع مقدس هست، گفت: انقلاب اسلامی هر چه دارد از برکت خون شهدا و ایثارگران است.
مهندس پرنده مطلق اظهار داشت: وظیفه داریم نسبت به تجلیل و تکریم و اجرایی شدن قوانین ایثارگران به نحو شایسته عمل کنیم و در بحث جذب و استخدام و جابجایی نیروهای شاهد و ایثارگر بر اساس قوانین اجرایی انجام وظیفه نماییم.

 
کد مطلب: 300090