داخلی صفحه ایلام خبر
 
وصیت نامه شهید احمد صیادی از شهدای نهم مردادماه استان ایلام در عملیات والفجر 3
تاریخ انتشار : دوشنبه ۱۴ مرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱۲:۱۵
از فرزندانم می خواهم حسین گونه و زنیب وار به زندگی آینده خویش ادامه ...
وصیت نامه شهید احمد صیادی از شهدای نهم مردادماه استان ایلام در عملیات والفجر 3
 
به گزارش ایثار از ایلام؛ وصیت نامه احمد صیدی؛
با سلام و درود بر امام زمان و نایب برحقش خمینی بت شکن و ارواح روح تمام شهدای اسلام بخصوص شهیدان امروز خودمان وصیت  اینجانب به ملت شهید پرور و از خود گذشته این است که در تمام مراحل زندگی پشتیبانی این انقلاب اشید.
 نگذارید منافقین از خدا بی خبر به این انقلاب ضربه بزنند ، از مادرم می خواهم برایم ناراحت نباشید مثل زینب (ع) استوار و محکم باشی برایم گریه مکن چون دشمنان این انقلاب شاد می شوند .می دانم داغ فرزند برایت خیلی مشکل است باید تحمل کنید همسرم و بچه هایم را به شما می سپارم ، از شما مادر عزیزم می خواهم برادران و خواهران را دلداری بدهید نگذارید برای من زیاد ناراحت بشوند از فرزندانم می خواهم حسین گونه و زنیب وار به زندگی آینده خویش ادامه دهند .
در پایان از تمام قومان و خویشان همگی طلب عفو و بخشش و حلالیت می خواهم ،مادرم این دم آخر شیرت را حلالم کن به امید زیارت کربلا و نجف و سلام علیکم و رحمت الله و برکاته
مروری بر زندگینامه شهید احمد صیدی فرزند رستم در سال 1319 در روستای نادر آباد چشم به جهان گشود.  وی 5 سال بیشتر نداشت که پدرش را از دست داد و بعلت فقر مالی از تحصیل بازماند وی از همان اوان نوجوانی مشغول کشاورزی شد .
 در سال 52 بعلت نبودن امکانات کشاورزی و فقر منطقه به شهرستان  مهران مهاجرت نمود ،  شهید بعد از پیروزی انقلاب داوطلبانه برای حراست از پاسگاه مرزی رفت و از آن به بعد بعنوان جوانمرد به ژاندار مری رفت و مشغول خدمت شد و با توجه به فرمان امام مبنی بر ارتش بیست میلیونی شهید بسیجی شد. همزمان با اشغال مهران توسط دشمن  شهید به خط مقدم جبهه رفت و عاقبت در  نهمین روز از مرداد ماه 1362 در عملیات والفجر 3 به شهادت رسید. از شهید 6 فرزند به یادگا مانده است. مزار شهید د گلزار شهدای علی صالح می باشد.
انتهای پیام/
کد مطلب: 300097