لزوم همکاری تمام دستگاه‌ها برای تکریم آزادگان
تاریخ انتشار : دوشنبه ۱۴ مرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱۲:۵۰
مدیرکل بنیاد شهید چهارمحال و بختیاری بر لزوم پاسداشت مقام آزادگان توسط تمام ارگان‌ها تأکید کرد و گفت: آزادگان با صبر، استقامت و ایثارگری در اردوگاه‌های بعثی موجب عزت، اقتدار و سرافرازی انقلاب اسلامی شدند.
 
فریبرز نجفی امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در شهرکرد از برگزاری همایش سالروز بازگشت آزادگان سرافراز به میهن اسلامی هم‌زمان با 26 مردادماه خبر داد و گفت: طبق برنامه‌ریزی‌های صورت گرفته به مناسبت سالروز ورود آزادگان به میهن اسلامی علاوه بر تقدیر و پاسداشت از آزادگان، برنامه‌های متنوعی ازجمله همایش آزادگان شهرستان‌های شهرکرد، اردل، بن، کیار، فارسان، سامان، بروجن و لردگان برگزار می‌شود.
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران چهارمحال و بختیاری با اشاره به هماهنگی‌های صورت گرفته جهت اختصاص یکی از خطبه‌های نماز جمعه به موضوع آزادگان توسط ائمه جمعه سطح استان، افزود: دیدار، سرکشی و تجلیل از آزادگان شاغل و بازنشسته توسط مسؤولان ادارات و دستگاه‌های اجرایی سطح استان از دیگر برنامه‌های این ایام است.
وی با بیان اینکه سه نفر از آزادگان چهارمحال و بختیاری در برنامه‌های سیمای مرکز استان حاضر شده و به ذکر خاطرات خود می‌پردازند، ادامه داد: مسابقات تیراندازی همسران و فرزندان شاهد و ایثارگر در قالب کانون فرهنگی شهرکرد و بروجن در سالن تیراندازی شهرکرد برگزار می‌شود.
نجفی با تاکید به برگزاری مسابقات فرهنگی و ورزشی آزادگان ازجمله شنا در چهارمحال و بختیاری عنوان کرد: هماهنگی پخش برنامه‌های مربوط به آزادگان از طریق صدا و سیمای مرکز استان و روایت جلوه‌هایی از زمان ورود آزادگان به استان برنامه‌ریزی و اجرا می‌شود.
مدیرکل بنیاد شهید چهارمحال و بختیاری بر پاسداشت مقام آزادگان توسط تمام ارگان‌ها تأکید و اظهار کرد:  آزادگان با صبر، استقامت و ایثارگری در اردوگاه‌های بعثی موجب عزت، اقتدار و سرافرازی انقلاب اسلامی شدند.
وی خاطرنشان کرد: دلاوری‌ها و پایداری‌های راسخ آزادگان و بسیجیان در ایام دفاع مقدس امروز به‌عنوان برگ زرین تاریخ نظام اسلامی درخشیده و مایه آبروی ایرانیان است.
نجفی اذعان داشت: آزادگان دلاور و سرافراز با الهام از مکتب انسان‌ساز اسلام و با درس گرفتن از زندگی ائمه اطهار (ع) دوران دشوار اسارت را پشت سرنهاده و با افتخار به ایران اسلامی بازگشتند، لذا ما به خاطر این افتخارآفرینی باید قدردان این عزیزان باشیم.
انتهای پیام/68020/م
کد مطلب: 300104