داخلی صفحه اصفهان خبر
 
آزادگان سندهای ماندگار دفاع مقدس هستند
تاریخ انتشار : شنبه ۱۹ مرداد ۱۳۹۸ ساعت ۰۰:۱۴
رئیس بنیاد شهید تیران و کرون گفت: آزادگان سرافراز اسناد ماندگار عزت و پایمردی در دفاع از ارزش های متعالی اسلام هستند.
آزادگان سندهای ماندگار دفاع مقدس هستند
 
به گزارش ایثار اصفهان، به مناسبت ۲۶ مرداد سالروز بازگشت پیروزمندانه آزادگان سرافراز به میهن اسلامی، جلسه هماهنگی و برنامه ریزی سالروز  ورود آزادگان به میهن اسلامی در شهرستان تیران و کرون، با حضور حجت الاسلام شیاسی امام جمعه رضوانشهر، شهرام آذرپی معاون برنامه ریزی و هماهنگی امور عمرانی فرمانداری و علی اکبر فاطمی نیا رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران و سایر مسئولین در سالن جلسات فرمانداری این شهرستان برگزار شد.
در این جلسه امام جمعه رضوانشهر با اشاره به ایثار و جانفشانی آزادگان در دوران اسارت در خصوص برگزاری مراسم گرامیداشت سالروز ورود آزادگان به ایران اسلامی گفت: باید با حداقل هزینه بیشترین كیفیت و بهره وری را داشته باشیم.
 علی اکبر فاطمی نیا رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران ضمن تبریک دهه ولایت و 26 مرداد ما ه سالروز ورود آزادگان به میهن اسلامی گفت: آزادگان سرافراز اسناد ماندگار عزت و پایمردی در دفاع از ارزش هاي متعالی اسلام هستند.
وی در ادامه افزود: آزادگان در دوران اسارت خود زیر شکنجه های سخت دشمن هم پایبند ارزش‌های اسلام و انقلاب بودند و همچون شهدا برای دفاع از این ارزش ها از جان خود گذشتند.
 

انتهای پیام /
کد مطلب: 300107