داخلی صفحه البرز خبر
 
آزادگان تجسم عینی مقاومت در نظام اسلامی هستند/تشکیل کارگروهی ویژه جهت بزرگداشت 26 مردادماه سالروز بازگشت غرورآفرین آزادگان به میهن اسلامی
تاریخ انتشار : دوشنبه ۱۴ مرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱۳:۱۴
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان البرز گفت: آزادگان تجسم عینی مقاومت در نظام اسلامی هستند.
آزادگان تجسم عینی مقاومت در نظام اسلامی هستند/تشکیل کارگروهی ویژه جهت بزرگداشت 26 مردادماه سالروز بازگشت غرورآفرین آزادگان به میهن اسلامی
 
به گزارش ایثار واحد خبر استان البرز جلسه هم‌اندیشی برنامه‌های 26 مردادماه سالروز بزرگداشت بازگشت غرورآفرین آزادگان به میهن اسلامی صبح امروز 14 مردادماه با حضور سلیمان رستمیان مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان البرز، مسئولین دستگاه‌های اجرایی و جمعی از خادمان شهدا در محل سالن جلسات برگزار و موضوعات اجرایی این روز خجسته موردبررسی قرار گرفت.
سلیمان رستمیان در این جلسه با گرامی داشت یاد و خاطر شهدا و ایثارگران تقارن دهه‌ی ولایت با 26 مردادماه را مبارک دانست و گفت: آزادگان تجسم عینی مقاومت در نظام اسلامی هستند.
وی افزود: آزادگان، باایمان راسخ خود در برابر همه فشارهاي جسمي و روحي دشمنان ايستادند و روابط اجتماعي جامعه كوچك اردوگاهي خود را بر پايه اخلاق حسنه بنا نهادند و از شکنجه‌های مزدوران بعث، هراسي به خود راه ندادند.
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان البرز در بخش دیگر با تأکید بر تشکیل کارگروهی ویژه جهت برگزاری برنامه‌های بزرگداشت 26 مردادماه گفت: برنامه‌هایی که در استان برای بزرگداشت مقام آزادگان به اجرا درمی‌آید باید درخورشان این عزیزان باشد و بتواند فرهنگ ایثارگری، مقاومت را در جامعه خصوصاً به نسل جوان منتقل کند.
وی افزود: کارهای ترویجی ازجمله تبلیغات نقش مهمی در جهت آشنایی نسل جوان با آزادگان و ترویج فرهنگ ایثار و شهادت خواهد داشت.
رستمیان در پایان مشارکت دستگاه‌های اجرایی را در اجرای برنامه‌ها را مهم دانست و افزود: آزادگان سندهای ماندگار دفاع مقدس و منبع غنی فرهنگ ایثاری هستند تجلیل و تکریم از این بزرگواران تکریم ارزش‌های اسلامی و حرکت در مسیر اهداف انقلاب است، آزادگان باایمان راسخ در برابر دشمن ایستادگی کردند ما نیز با همدلی و اتحاد باید برای بزرگداشت این روز خجسته تمام توان خود را بکار ببندیم.
 
کد خبر 98/246
انتهای پیام
کلمات کليدی: آزادگان - مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان البرز
کد مطلب: 300131