داخلی صفحه کردستان خبر
 
دیدار با خانواده شهدا موجب تقویت روحیه خدمت‌رسانی در مسئولان می‌شود
تاریخ انتشار : سه شنبه ۱۵ مرداد ۱۳۹۸ ساعت ۰۷:۵۱
رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران بانه گفت: دیدار با خانواده شهدا موجب تقویت روحیه خدمت‌رسانی در مسئولان و موجب زنده نگه‌داشتن فرهنگ ایثار و شهادت در جامعه می‌شود.
 
به گزارش ایثار، زرین، رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران بانه به همراه خالد فتاحی، مددکاری، شهیدی، بخشدارآرمرده و شهبازی، معاونت بسیج سپاه آرمرده و همچنین حاج رحمان احمدی معتمد با یازده تن از خانواده‌های شاهد و ایثارگر دیدار کردند.
زرین، در دیدار با خانواده شهدا اظهار کرد: دیدار با خانواده شهدا موجب تقویت روحیه خدمت‌رسانی در مسئولان و موجب زنده نگه‌داشتن فرهنگ ایثار و شهادت در جامعه می‌شود.
وی افزود: امروز اقتدار و صلابت کشور مدیون حماسه‌آفرینی شهیدان و ایثارگران است، کسانی که از همه تعلقات دنیوی گذشته و به قرب الهی نائل آمدند.
زرین با بیان اینکه تا زمانی که فرهنگ ایثار و شهادت در جامعه ما حاکم است، هیچ قدرتی فکر تجاوز و تعدی به این مرز و بوم را نخواهد کرد، عنوان کرد: خانواده‌های معظم شهدا و ایثارگران با تقدیم بهترین عزیزان خود در راه دفاع از آرمان‌های کشور و مرز‌های آن، کاری بزرگ و ستودنی انجام دادند که این مهم، افتخار بزرگی برای کشور است که باید آن را حفظ و در راه توسعه آن حرکت کرد.
رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران بانه بیان کرد: امید است بتوانیم وظایف خود را در راستای خدمت‌رسانی به کشور به خوبی انجام دهیم.
وی در پایان یادآور شد: دلجویی، تکریم و قدرشناسی از والدین معظم شهدای والامقام و حل مسائل و خواسته‌های آن‌ها از وظایف مهم مسئولان است.
 
کد مطلب: 300140