فرماندار عجبشیر بر لزوم تکریم جامعه ایثارگری تأکید کرد
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۱۶ مرداد ۱۳۹۸ ساعت ۰۸:۵۶
فرماندار شهرستان عجب‌شیر به اتفاق مشاور امور ایثارگران استانداری با خانواده معظم شهید «قربان نجفی» و جانباز معزز «بهرام عصرآهن» دیدار و بر لزوم تکریم این عزیزان تأکید کرد.
 
به گزارش ایثار آذربايجان شرقي از عجب‌شیر، عادل اصغر پور فرماندار عجب‌شیر به‌اتفاق مهدی تقیون مشاور استانداری در امور ایثارگران و رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران با خانواده شهید والامقام «قربان نجفی» و جانباز معزز «بهرام عصر آهن» دیدار و دل‌جویی کرد.
عادل اصغر پور با تأکید بر لزوم تکریم خانواده‌های شهدا و ایثارگران اظهار داشت: شهدای گران‌قدر انقلاب اسلامی با نثار خون‌های پاک خود صحنه‌های ارزشمندی از ایثار و فداکاری را به ارمغان آوردند.
وی بیان کرد: احیاء، حفظ و ترویج فرهنگ شهادت در جامعه، زنده نگه‌داشتن یاد و نام شهیدان انقلاب اسلامی و حفظ آثار آن‌ها، تجلیل، تکریم، صیانت و حمایت از خانواده‌‌های معظم شاهد از وظایف همه مسئولین است.
اصغر پور ترویج فرهنگ ایثار و شهادت را مهم‌ترین اولویت بنیاد شهید عنوان کرد و افزود: صیانت از یاد و خاطره و شناخت سبک زندگی شهدا ما را از بسیاری از مصائب دنیوی در امان نگه می‌دارد.
وی در این دیدار با پاسداشت حماسه‌آفرینی ایثارگران، جانبازان را نماد پایداری و استقامت دانست و اظهار داشت: جانبازان اسوه‌های صبر و شهیدان زنده‌ای هستند که با نثار جان خود اقتدار و امنیت را برای کشور به ارمغان آوردند.
مشاور امور ایثارگران در استانداری نیز بابیان اینکه دیدار با خانواده‌های معظم شهدا و جانبازان کوچک‌ترین کاری است که از دست ما برمی‌آید افزود: امیدوارم که خداوند این نعمت را از ما دریغ نکند و بتوانیم بیش از این به ایثارگران خدمت کنیم.
مهدی تقیون در دیدار با همسر شهید «قربان نجفی» با تأکید بر وظیفه سنگین مسئولان در برابر خانواده‌های معظم شهدا و جانبازان گفت: امروز وظیفه ماست با تداوم راه شهدا پاسدار نظام و انقلاب اسلامی باشیم و با خدمت صادقانه به کشور و خانواده‌های شهدا و جانبازان نشان دهیم که قدردان ایثار و فداکاری‌های آنان هستیم.
وی ابراز امیدواری کرد در این دیدارها مشکلات احتمالی خانواده‌ها شناسایی و برای رفع آن اقدام شود.
گفتنی است، شهید «قربان نجفی» در منطقه عملیاتی شرهانی در 4 مردادماه 1362 به درجه رفیع شهادت نائل آمد
انتهای پیام/
کلمات کليدی: ایثار، آذربایجان، شرقی، عجب شیر، فرماندار، شهدا، خانواده ها،
کد مطلب: 300145
 


 
 
خون شهدای هفتم تیر، پشتوانه حرکت و اقتدار
 

محبوب شهبازی؛ مشاور عالی و دستیار ویژه رییس بنیاد ...