داخلی صفحه بوشهر خبر
 
خانواده شهدا و ایثارگران پرچم‌دار دیدن داری و ولایت مداری در جامعه هستند
تاریخ انتشار : سه شنبه ۱۵ مرداد ۱۳۹۸ ساعت ۰۷:۱۹
رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان دشتستان گفت: خانواده شهدا و ایثارگران پرچم‌دار دیدن داری و ولایت مداری در جامعه هستند.
خانواده شهدا و ایثارگران پرچم‌دار دیدن داری و ولایت مداری در جامعه هستند
 
به گزارش «ایثار بوشهر»، احمد ملک‌زاده در دیدار با خانواده‌های شهیدان والامقام «علی حسین زاده» و «سید عباس حسینی مقدم» با حضور سردار محمدجعفر اسدی فرمانده لشکر 33 المهدی در سال‌های دفاع مقدس، طی سخنانی بیان داشت: یقیناً تمامی عزت و عظمت و استقلال و آزادی موجود در جامعه پس از الطاف الهی مدیون و مرهون مجاهدت‌ها، رشادت‌ها، شهادت‌طلبی‌ها و بالأخص مرهون صبر و پایداری و مقاومت خانواده‌های شهداست و امروز این وظیفه مردم و مسئولان است که درراه تحقق آرمان‌های شهدا لحظه‌ای توقف نکنند.
وی افزود: اگرچه شهیدان درراه خدا برای حفظ نظام از جان خود گذشتند والدین شهدا نیز در طول این دوران با صبر، ایستادگی و ایثار باعث ارتقای نظام شدند.
رئیس بنیاد دشتستان تأکید کرد: خانواده شهدا و ایثارگران پرچم‌دار دین‌داری و ولایت مداری در جامعه هستند و عمق ارادت خود به اسلام و ارزش‌های اسلامی را با تقدیم فرزندانشان نشان دادند و قدردانی از خانواده شهدا همواره وظیفه همه مسئولان و مردم بوده و هست و هیچ‌گاه نباید این ستارگان نورانی از یادها بروند.
همچنین سردار محمدجعفر اسدی نیز تصریح کرد: خانواده معظم شهدا از بهترین و عزیزترین سرمایه خود گذشتند و فرزندان خود را درراه انقلاب اسلامی فدا کردند تا امروز ما در آسایش و امنیت به سر ببریم و اکنون مادران شهدا سند افتخار این ملت هستند.
انتهای پیام/
کد مطلب: 300189