داخلی صفحه اصفهان خبر
 
ایثار آزادگان همیشه در یادها ماندگار است
تاریخ انتشار : شنبه ۱۹ مرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱۸:۱۷
فرماندار چادگان گفت: آزادگان بهترین سال های عمر خود را برای حفظ ارزش های اسلام و انقلاب در طبق اخلاص گذاشتند و ایثار این عزیزان همیشه در یادها ماندگار است.
ایثار آزادگان همیشه در یادها ماندگار است
 
به گزارش ایثار اصفهان، جلسه شورای هماهنگی سالروز ورود آزادگان به میهن اسلامی با حضور فرماندار، امام جمعه و جمعی از مسئولین و آزادگان شهرستان چادگان در سالن جلسات فرمانداری برگزار شد.
در این جلسه توکلی فرماندار چادگان گفت: نهادها، سازمان ها و همه دستگاه های اجرایی شهرستان باید معرفی و تجلیل از آزادگان را به عنوان اسوه های صبر و استقامت در اولویت کاری خود قرار دهند.
وی در ادامه افزود: آزادگان بهترین سال های عمر خودرا برای حفظ ارزش های اسلام و انقلاب در طبق اخلاص گذاشتند و ایثار این عزیزان همیشه در یادها ماندگار است.
حجت الاسلام سلیمانی امام جمعه شهرستان نیز در ادامه گفت: آزادگان با تحمل سختی ها و مشقت های بسیار از دوران اسارت در جهت تزکیه نفس خود بهره بردند، که هر یک از آنها باید به اندازه توان خود فرهنگ ایثار را حفظ و به نسل جوان منتقل کند.
در پایان حاضرین به بیان نقطه نظرات و پیشنهادات خود در خصوص برگزاری هرچه باشکوه تر مراسم گرامیداشت سالروز بازگشت آزادگان به میهن اسلامی پرداختند.


انتهای پیام/
کد مطلب: 300192