داخلی صفحه خوزستان خبر
 
مدیرکل بنیاد خوزستان:
خبرنگاران، رزمندگان و ایثارگران جبهه های فرهنگی هستند.
تاریخ انتشار : سه شنبه ۱۵ مرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱۲:۵۰
مدیر کل بنیاد شهید و امور ایثارگران خوزستان در آستانه روز خبرنگار از خدمات ارزشمند این قشر تقدیر کرد.
خبرنگاران، رزمندگان و ایثارگران جبهه های فرهنگی هستند.
 
مدیر کل بنیاد شهید و امور ایثارگران خوزستان در آستانه روز خبرنگار از خدمات ارزشمند این قشر تقدیر کرد. 
عبدالرضا فرجیان ضمن عرض تبریک به مناسبت فرا رسیدن روز خبرنگار گفت: خبرنگاران چشمان بینا و پیام آوران جامعه و مجاهدان خط نخست مقابله با نفاق افکنان و دشمنان این نظام الهی اند.
وی اظهار کرد: خبرنگاری به عنوان یک رسالت خطیر بشمار میرود و خبرنگاران بعنوان نقش آفرینان و منادیان صاحب قلم، در عرصه ها و حوزه های مختلف قابل تحسین و تقدیر هستند.
فرجیان با اشاره به فعالیت های ارزشمند خبرنگاران در حوزه ایثار و شهادت تصریح کرد: امروز و در شرایط خاصی که قرار داریم خبرنگاران وظایفی به مراتب دشوارتر از همیشه بر عهده دارند و به نوعی ایثارگر جبهه های فرهنگی در مقابل دشمنان نظام و کشورمان محسوب میشوند.
وی افزود: در شرایط فعلی خبرنگاران با کمترین امکانات به عنوان عوامل تحول آفرین جامعه نقش مهمی بر عهده دارند و در مسیر ارتقا سطح آگاهی مردم جامعه بویژه اطلاع رسانی در بخش فرهنگ حماسه و ایثار کارکردهای ارزشمندی را عهده دار بوده اند.
مدیرکل بنیاد خوزستان اظهار داشت: در سالروز شهادت شهید صارمی خبرنگار ایرانی که در روز 17 مردادماه و در کشور افغانستان به دست تروریستهای کوردل و مزدور به شهادت رسید و جان خود را فدای وظیفه مقدس و رسالت خبرنگاری خود تقدیم نمود، امیدواریم که ایثارگران جبهه فرهنگی و اصحاب قلم، در مسیر مقدسشان موفق و جامعه ما بخصوص مسئولان امور آنگونه که شایسته است از عهده خدمات و زحمات آنان برآیند.
 
کد مطلب: 300276
 


 
 
ضرورت تشکيل و برخی از کارکردهای مهم بسيج مستضعفين
 

بهروز بزرگی؛ معاون علمی و پژوهشی مرکز مقاومت ...