داخلی صفحه اصفهان خبر
 
رمز پیروزی در زنده نگه داشتن روحیه ایثار و شهادت طلبی است
تاریخ انتشار : شنبه ۱۹ مرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱۸:۱۷
فرماندار لنجان گفت: با داشتن روحیه ایثار و شهادت‌ طلبی می‌توان در تمامی عرصه‌ها به پیروزی دست‌ یافت و رمز موفقیت کشور نیز در زنده نگه داشتن این فرهنگ است.
رمز پیروزی در زنده نگه داشتن روحیه ایثار و شهادت طلبی است
 
به گزارش ایثار اصفهان، خدامراد صالحی فرماندار لنجان ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهدای انقلاب، هشت سال دفاع مقدس و شهدای مدافع حرم و امنیت گفت: یکی از راهکارهای مهم در خصوص دفع حمله فرهنگی استکبار جهانی ترویج فرهنگ ایثار و شهادت در بین نسل جوان است.
صالحی عنوان کرد: برای حفظ و توسعه فرهنگ ایثار و شهادت و انتقال آن به نسل آینده و بهره‌مندی از این فرهنگ باید برنامه‌ریزی صحیح و منسجمی در این راستا صورت گیرد.
فرماندار لنجان با قدردانی از تعامل و همکاری اعضای شورا در جهت ترویج و توسعه فرهنگ ایثار و شهادت و تکریم جامعه ایثارگری شهرستان لنجان اظهار داشت: با داشتن روحیه ایثار و شهادت‌ طلبی می‌توان در تمامی عرصه‌ها به پیروزی دست‌ یافت و بقای جامعه به حفظ این فرهنگ ارزشمند بستگی دارد.
در ادامه جلسه مهرداد حسن پور رییس بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان لنجان بیان داشت: فرهنگ ایثار و شهادت از برترین ارزش های فرهنگ اسلامی است که در تثبیت استقلال کشور و هویت دینی و ملی نقشی بسزایی دارد.
حسن پور تصریح کرد: ترویج فرهنگ ایثار و شهادت در جامعه کمتر از شهادت نیست و بهترین روش برای اشاعه این فرهنگ در جامعه، گسترش آن در میان نسل جوان است.
در پایان از دست اندرکاران برگزاری مراسم گرامیداشت سی و هفتمین سالروز شهادت سردار عاشورایی سپاه اسلام حسین قجه ای و یادبود حماسه و رشادت نیروهای گردان مذکور با اهدای لوح  تقدیر شد.
انتهای پیام/
کد مطلب: 300310