حجت الاسلام عزیزی مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران خراسان جنوبی:
دارایی‌های شهدا معرفت و درک حقیقت و باطن پاکشان بود
تاریخ انتشار : سه شنبه ۱۵ مرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱۴:۳۰
حجت الاسلام عزیزی مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران خراسان جنوبی: دارایی‌های شهدا، معرفت و درک حقیقت و باطن پاکشان بود
 
به گزارش ایثار واحد خراسان جنوبی، با حضور مدیرکل، معاون توسعه و رئیس حراست بنیاد شهید و امور ایثارگران خراسان جنوبی و رئیس و کارکنان بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان خوسف،با تعدادی از خانواده معظم شهدای بخش مرکزی شهرستان خوسف دیدار و تفقد به عمل آمد.
حجت الاسلام عزیزی مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران خراسان جنوبی، در این دیدارها، ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهدا و امام شهدا گفت: شهدا دارایی‌های بزرگ‌تری از مادیات داشتند، دارایی‌های شهدا معرفت و درک حقیقت و باطن پاکشان بود و این مهم رمز ماندگاری شهدا است.
وی بر نقش و جایگاه بی‌بدیل شهدا و ایثارگران انقلاب اسلامی در پیروزی،تثبیت و حفظ نظام اسلامی و صبر و مقاومت خانواده‌های آنان در تاریخ انقلاب تاکید کرد و گفت: خانواده شهدا و ایثارگران به عنوان وارثان اصلی انقلاب اسلامی نقش‌ به سزایی در حفظ ارزش‌ها و تداوم راه امام راحل (ره) و شهدا دارند.
حجت الاسلام عزیزی افزود: رسیدگی به امور خانواده‌های شهدا افتخار بزرگی است که باید با عشق به خدمتگزاری انجام شود.
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران خراسان جنوبی ادامه داد: این عشق و انگیزه برای این حقیقت است که ما به کسانی خدمت می‌کنیم که درراه اعتلای ارزش‌های اسلامی و انقلابی با تمام وجود در برابر دشمنان ایستادند و جلوه‌های نابی از ایثار و حماسه را رقم زدند.
حجت الاسلام عزیزی در پایان صحبت های خود، ضمن تشکر از عملکرد مطلوب بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان خوسف، خاطرنشان کرد:
شهدای دفاع مقدس و انقلاب اسلامی هیچ تفاوتی با یکدیگر ندارند و همه ما باید قدردان خانواده آنها باشیم و هر کس در هر سمت و کسوتی موظف است تا توجه و رسیدگی ویژه ای را نسبت به این افراد داشته باشد.
حجت الاسلام ابراهیمزاده رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان شهرستان خوسف هم در حاشیه این دیدارها، هدف از این مهم را اجرایی نمودن طرح سپاس و مراجعه خادم به مخدوم دانست و خطاب به خاندان معظم شهدا گفت: یقیین داشته باشید ایثارگری شما به درگاه حق محفوظ است و فداکاری و مقاومت شما در برابر مشکلات کمتر از شهدا نیست.
لازم به ذکر است که در پایان هریک از این دیدارها، هدیه ای به رسم قدردانی و یادبود، به خانواده های محترم شهدا اهداء شد.

 


کد مطلب: 300330