معاون فرماندار شهرستان ورزقان:
شهدا و ایثارگران حق بزرگی بر گردن نظام دارند
تاریخ انتشار : سه شنبه ۱۵ مرداد ۱۳۹۸ ساعت ۲۲:۰۶
معاون فرماندار شهرستان ورزقان بابیان اینکه شهدا و ایثارگران در حساس‌ترین دوران کشور، با ایثار و ازخودگذشتگی‌شان از کیان نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران دفاع کردند گفت: این عزیزان حق بزرگی بر گردن انقلاب دارند.
 
به گزارش ایثار آذربایجان شرقی از اهر، مدد سمندری معاون فرماندار شهرستان اهر در دیدار با خانواده‌های معزز شاهد و ایثارگر روستاهای تخمدل و آقبلاغ گفت: خانواده‌های معظم شهدا و ایثارگران مایه افتخار همه ملت ایران هستند.
 
وی بابیان اینکه شهدا و ایثارگران در حساس‌ترین دوران کشور، با ایثار و ازخودگذشتگی‌شان از کیان نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران دفاع کردند گفت: این عزیزان حق بزرگی بر گردن انقلاب دارند.
 
سمندری حضور در جمع خانواده‌های معزز شهدا و ایثارگران را سعادت بزرگی دانست و اظهار داشت: رسیدگی به مسائل و امورات این عزیزان وظیفه تمامی مسئولین نظام است.
 
گفتنی است، در این دیدارها که عصر سه‌شنبه 15 مردادماه سال 1398 انجام شد، معاون فرماندار ورزقان به‌اتفاق رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان اهر و جمعی از مسئولین با همسر و فرزندان شهید «علی واحدی» و همسر و فرزند جانباز متوفی « رضا احمدیان» ملاقات و با آنان گفتگو کرد.
 
انتهای پیام/
کلمات کليدی: ایثار، آذربایجان، شرقی، اهر، دیدار، خانواده های شاهد و ایثارگر، روستای تخمدل و آقبلاغ، شهرستان اهر
کد مطلب: 300365